مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9666 -تاریخ انتشار : جمعه 21 آبان 1395 -ساعت : 11:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
هشدار به متقاضیان مسکن مهر پرند نسبت به فریب دلالان/ فروش واحدهای مسکونی به چند خریدار

مدیرعامل مسکن مهر پرند هنوان کرد:

هشدار به متقاضیان مسکن مهر پرند نسبت به فریب دلالان/ فروش واحدهای مسکونی به چند خریدار

مازندشورا: مدیرعامل مسکن مهر پرند با بیان این که به متقاضیان خرید و فروش مسکن مهر پرند هشدار می‌دهم مراقب حضور دلالان باشند، گفت: شاهد آن بودیم که دلالان، یک واحد مسکن مهر پرند را به چند نفر فروخته‌‌اند.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی علی‌اکبر طاهری با بیان این که در حال حاضر خرید و فروش واحدهای مسکن مهر پرند آزاد است،‌ اظهار داشت: متقاضیان برای خرید و فروش مسکن مهر پرند تنها به شرکت عمران شهرهای جدید در پرند مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه اداره‌ای را در کارگزاری خودمان برای نقل و انتقالات مسکن مهر پرند ایجاد کرده‌ایم، گفت: در این اداره تمام استعلام‌ها ظرف یک روز کاری انجام می‌شود.

مدیرعامل مسکن مهر پرند با بیان اینکه متقاضیان خرید و فروش مساکن مهر پرند فریب دلالان و سودجویان را نخورند،‌ به ایلنا گفت: پیش آمده است که یک واحد مسکن مهر پرند به چند نفر فروخته شود و متقاضیان باید مراقب فعالیت و حضور دلالان باشند.

طاهری ادامه داد: شرکت عمران شهرهای جدید تمام اقدامات برای خرید و فروش را انجام می‌دهد و تمام مسئولیت‌های پس از آن را می پذیرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، گفته شده در هفته‌های اخیر، برخی دلالان تعدادی از واحدهای مسکن مهر پرند را به چندین خریدار فروخته‌اند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : متقاضیان - دلالان - واحدهای - طاهری - عمران - شهرهای - اینکه - شهرسازی - پایگاه - خریدار - گزارش - مدیرعامل - وزارت -

مطالب مرتبط با : هشدار به متقاضیان مسکن مهر پرند نسبت به فریب دلالان/ فروش واحدهای مسکونی به چند خریدار
نظر شما در مورد : هشدار به متقاضیان مسکن مهر پرند نسبت به فریب دلالان/ فروش واحدهای مسکونی به چند خریدار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها