مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9678 -تاریخ انتشار : جمعه 21 آبان 1395 -ساعت : 15:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نگرانی از وضعیت دپوی زباله در بابلسر و فریدونکنار

پای معصومه ابتکار هم به ماجرا کشیده شد؛

نگرانی از وضعیت دپوی زباله در بابلسر و فریدونکنار

مازندشورا: از وضعیت کنونی دپوی زباله در بابلسر و فریدونکنار نگران هستیم و دغدغه‌های مردم در این زمینه به رئیس سازمان محیط‌زیست اطلاع‌رسانی شده است

مازندشورا: ولی‌الله نانواکناری بعد از ظهر امروز در دومین همایش بررسی مشکلات روستاهای فریدونکنار با محوریت روستاهای بخش دهفری، اظهار کرد: دلیل این جلسات فقط شنیدن مشکلات مردم نیست و در همین بخش مسؤولان باید در رفع این مشکلات نیز اهتمام ویژه داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه بر همین اساس زمان برگزاری این جلسات هر 6 ماه یک بار است، تصریح کرد: در این مدت مصوبات تعیین‌شده باید به انجام برسد و پیگیر روند اجرایی و برنامه‌ریزی‌ها برای تحقق مصوبات است.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش مردم منطقه در پیشرفت امور، بیان کرد: بالاترین ثواب آن است که مردمی که در مشارکت و عمل به تعهد خود بیشتر از آنچه توقع می‌رفت عمل کردند، از ما راضی باشند و اکنون نوبت مسؤولان است تا در انجام تعهدات خود به درستی عمل کنند.

این مسؤول با تشریح برخی پیگیری‌های مشکلات مردم منطقه در سطح استانی، خاطرنشان کرد: جلسه‌ای ویژه با حضور فرمانداران بابلسر و فریدونکنار، معاون عمرانی استاندار مازندران و بیش از 10 مدیرکل استانی برگزار و مشکلات منطقه بررسی شده است.

نانواکناری ادامه داد: بازبینی کامل طرح هادی که یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های دهیاران است در نشستی که با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس و استاندار مازندران با مجمع نمایندگان استان برگزار شد مورد تأکید ویژه نمایندگان مازندران قرار گرفته است.

وی با اشاره به وضعیت آب شرب و کشاورزی منطقه، اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که بدون شک در نطق پیش از دستور کار خود در مجلس به آن می‌پردازم، وضعیت بد آب شرب و کشاورزی منطقه است.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لایروبی انهار شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار، اظهار کرد: یکی از کارهای خوب صورت‌گرفته در بحث آب کشاورزی لایروبی مکانیزه بیش از 45 کیلومتر از انهار منطقه است که از ابتدای نهر روستای احمد چاله پی بابل شروع شده و تا انهار حوزه باریکرود ادامه دارد و به‌زودی به پایان می‌رسد.

نانواکناری در پایان با تأکید بر اینکه به نظر کارشناسان امر در تاریخ منطقه این لایروبی با این وسعت به صورت مکانیزه سابقه ندارد، گفت: از وضعیت کنونی دپوی زباله در شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار نگران هستیم، البته دغدغه‌های مردم در این زمینه به معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط‌زیست اطلاع‌رسانی شده است.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فریدونکنار - منطقه - بابلسر - مشکلات - وضعیت - تأکید - کشاورزی - اشاره - لایروبی - نماینده - انهار - نانواکناری - اظهار - مازندران - برگزار - ادامه - پایان - دغدغه‌های - شهرستان‌های - نمایندگان - مکانیزه - شورای - جلسات - روستاهای - بررسی - زباله - مسؤولان - باشند - استانی - اسلامی - مصوبات - اینکه - استاندار -

نظر شما در مورد : نگرانی از وضعیت دپوی زباله در بابلسر و فریدونکنار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها