مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9682 -تاریخ انتشار : جمعه 21 آبان 1395 -ساعت : 22:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برگزاری همایش شهرداری‌های مازندران به میزبانی آمل

امیرسلیمانی شهردار آمل:

برگزاری همایش شهرداری‌های مازندران به میزبانی آمل

مازندشورا: شهردار آمل گفت: امروزه اساسی‌ترین مشکل شهرداری‌ها تداخل حریم، نزدیکی شهرهای استان به هم و ایجاد بخش‌های جدید بدون دقت به محدوده و حریم شهرهای قدیمی است.

مازندشورا:احمد امیرسلیمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: امروزه اساسی‌ترین مشکل شهرداری‌ها تداخل حریم، نزدیکی شهرهای استان به هم و ایجاد بخش‌های جدید بدون دقت به محدوده و حریم شهرهای قدیمی است.

وی با اشاره به اینکه این مسئله در آمل هم مشکلاتی را ایجاد کرده است، افزود: مشکلات موجود باعث تأخیر در فرآیند طرح‌های جامع و تفضیلی به همراه برخی مشکلات اداری و تأمین اعتبار از سوی دستگاه‌های مرتبط می‌شود و ممکن است در تهیه طرح‌های تفضیلی اشتباهاتی ایجاد شود که ما نمی‌توانیم با توجه به اقتصاد شهر و چشم‌انداز اقتصادی آن، نیازهای مالکان را در بخش‌های مختلف مسکونی و تجاری تأمین کنیم.

شهردار آمل ادامه داد: شهرسازی موضوعی پیچیده است و امید داریم در راه خدمت به مردم موفق باشیم.

این مسؤول با اشاره به برگزاری همایش شهرداری‌های مازندران با حضور شهرداران و کارشناسان شهرسازی در روز شهرساز به میزبانی آمل، خاطرنشان کرد: در این همایش بر آن شدیم تا گره‌های کور را شناسایی کرده و با اتحاد و همگرایی در تهیه طرح‎‌های تفضیلی گام برداریم.

امیرسلیمانی بیان کرد: نقش همایش‌ها در آگاه‌سازی و برطرف کردن گره‌ها بسیار مؤثر بوده و امید داریم تا در آینده با برگزاری این نشست‌ها تعداد پرونده‌های ارسالی به کمیسیون‌های ماده 5 و ماده 100 کمتر شود و شاهد شهری زیباتر، آرمانی و پویا باشیم.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ایجاد - تفضیلی - تأمین - طرح‌های - شهرسازی - داریم - همایش - برگزاری - باشیم - مشکلات - اشاره - تداخل - شهرداری‌ها - اساسی‌ترین - نزدیکی - امیرسلیمانی - بخش‌های - شهرهای - شهردار -

نظر شما در مورد : برگزاری همایش شهرداری‌های مازندران به میزبانی آمل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها