مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9710 -تاریخ انتشار : شنبه 22 آبان 1395 -ساعت : 13:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن
انتقاد امام جمعه بابل از انعکاس نادرست و جهت دار سخنانش

انتقاد امام جمعه بابل از انعکاس نادرست و جهت دار سخنانش

مازندشورا: حجت الاسلام روحانی امام جمعه بابل ضمن انتقاد از کم توجهی های صورت گرفته به شهرستان بابل خطاب به برخی رسانه های گروهی از آنان خواست در انتشار و انعکاس درست اخبار دقت عمل داشته باشند

مازندشورا: در دیدار حسین نیازآذری با حجت الاسلام روحانی امام جمعه بابل آخرین وضعیت سیاسی، اجتماعی و اقتصادی شهرستان بابل بررسی و تبادل نظر شد.

 نیازآذری در دیدار صبح امروز ۲۰ آبان با امام جمعه بابل ضمن ارائه گزارشی از پیگیری های پارلمانی و نظارتی گفت: تریبون نماینده متعلق به مردم است و با همراهی و حمایت ائمه جمعه بدنبال مطالبه گری و پیگیری مشکلات حوزه انتخابیه خواهد بود. نیازآذری با اشاره به اینکه متاسفانه برخی همچنان در فضای انتخابات هستند و با انتساب مطالب خلاف واقع به دنبال اختلاف افکنی و انتقام جویی هستند تاکید کرد: جز خدمت به مردم به مسئله دیگری فکر نمی کنم.

 نیازآذری در این دیدار ضمن تشریح گزارشی از پیگیری ها در خصوص طرح های عمرانی و توسعه ای شهرستان در دیدار با وزرای کشور، نیرو، جهادکشاورزی، بهداشت و درمان، راه و شهرسازی، دفاع و معاونین چندین وزراتخانه و روسای سازمان های متبوع افزود: تلاش می کند با همکاری و همدلی همکار خود در مجلس جناب دکتر نجفی مطالبات شهرستان را پیگیری کند ولی متاسفانه استانداری مازندران در اجرای ارجاعیات وزیر کشور نسبت به شهرستان بابل کم توجهی می کند.

 در ادامه این دیدار حجت الاسلام روحانی امام جمعه بابل ضمن انتقاد از کم توجهی های صورت گرفته به شهرستان بابل خطاب به برخی رسانه های گروهی از آنان خواست در انتشار و انعکاس درست اخبار دقت عمل داشته باشند. امام جمعه بابل ضمن تشکر از تلاش نمایندگان و سایر مسئولان شهرستانی اما خاطر نشان ساخت باید با وحدت و همدلی مشکلات شهرستان بیش از پیش پیگیری شود.

 حجت الاسلام روحانی با انتفاد از تعابیر نادرست و انعکاس هدفدار سخنانش در برخی رسانه ها گفت از پیگیری های نمایندگان و سایر مسئولان برای تسریع در حل مشکلات شهرستان بابل حمایت می کند. امام جمعه بابل در پایان این نشست تصریح کرد مشکلات مردم در سایه وحدت مسئولان مرتفع خواهد شد و اگر مطلبی در تریبون نماز جمعه مطرح می شود با هدف رفع دغدغه های مردم است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : امام جمعه بابل - شهرستان بابل - حسن روحانی - نماینده بابل - حسین نیازآذری -

نظر شما در مورد : انتقاد امام جمعه بابل از انعکاس نادرست و جهت دار سخنانش

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها