مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9717 -تاریخ انتشار : شنبه 22 آبان 1395 -ساعت : 14:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مديرعامل سازمان زيباسازي شهر تهران:

کمپين محيط زيست شهري به حساس کردن شهروندان کمک مي‌کند

مازندشورا: عيسي عليزاد، مديرعامل سازمان زيباسازي شهر تهران هدف از برگزاري کمپين محيط زيست شهري را حساس کردن شهروندان نسبت به مسائل و مشکلات شهر تهران دانست و گفت: سازمان زيباسازي در يک سال گذشته کمپين هاي متعددي برگزار کرده و براي برپايي همه اين کمپين ها هم به سراغ ستاد مربوطه رفته است.

مازندشورا:

بلدیه| دکتر عليزاده با اشاره به موضوع کمپين بزرگ محيط زيست شهري که با هدف تامين سلامت جامعه و محيط زندگي برپا شده است، ادامه داد: اين کمپين از سوي سازمان زيباسازي و با مشارکت ستاد محيط زيست برگزار شده و هدف از آن حساس کردن شهروندان نسبت به مسائل و مشکلات شهر تهران است.
وي با بيان اينکه سازمان زيباسازي از سال گذشته در خصوص برگزاري کمپين محيط زيست شهري برنامه‌ريزي‌هاي زيادي انجام داده بود، افزود: براي ايجاد فرهنگ سازي و رسيدن به موفقيت در اين کمپين ها به مشارکت و همکاري سازمان صدا و سيما، وزارت آموزش و پروش، وزارت علوم و ديگر نهادهاي مربوطه نيازمند هستيم.
عليزاده با تاکيد بر اينکه زمان مي توانند تاثيرگذار بودن کمپين ها بر روي مردم را نشان دهد، گفت: زمان و نوع اکران کمپين ها مي تواند در تغيير رفتار شهروندان بسيار تاثيرگذار باشد.
به گفته مديرعامل سازمان زيباسازي شهر تهران اگر تصويري که در شهر اکران مي شود در ذهن مردم بماند اين مي تواند شروع يک تلنگر براي رسيدن به موفقيت باشد.
گفتني است آثار منتخب کمپين محيط زيست شهري که از سوي سازمان زيباسازي شهر تهران  و با مشارکت ستاد محيط زيست برگزار مي‌شود، 11 آذرماه در سطح شهر اکران خواهد شد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کمپين - زيباسازي - مشارکت - اکران - شهروندان - تهران - وزارت - تاثيرگذار - تواند - موفقيت - برگزار - عليزاده - مديرعامل - اينکه - رسيدن -

نظر شما در مورد : کمپين محيط زيست شهري به حساس کردن شهروندان کمک مي‌کند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها