مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9746 -تاریخ انتشار : یکشنبه 23 آبان 1395 -ساعت : 02:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
واحدهای تولیدی تسهیلات می‌گیرند اما نیرو جذب نمی‌کنند

انتقاد جدی فرماندار قائمشهر:

واحدهای تولیدی تسهیلات می‌گیرند اما نیرو جذب نمی‌کنند

مازندشورا: مهدی محمدی روز شنبه در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان افزود : به دور از انصاف است که برخی از واحدهای تولیدی تسهیلات خود را دریافت کرده اند ، اما جذب نیرو در واحدهای آنها مشاهده نمی شود.

مازندشورا: مهدی محمدی روز شنبه در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان افزود : به دور از انصاف است که برخی از واحدهای تولیدی تسهیلات خود را دریافت کرده اند ، اما جذب نیرو در واحدهای آنها مشاهده نمی شود.

وی از مدیران دستگاههای ذیربط خواست تا نظارت بر این موضوع را جدی بگیرند.

فرماندار قائمشهر با بیان اینکه یک تیم چهار نفره برای سرکشی از واحدهای دریافت کننده تسهیلات تشکیل خواهد شد ، گفت : اداراتی از قبیل کار و رفاه اجتماعی ، جهاد کشاورزی ، صنعت ، معدن و تجارت به همراه فرمانداری با رصد و سرکشی از واحدهایی که به آنها تسهیلات تعلق گرفته است ، پیگیر این قضیه باشند که تولیدکنندگان وام دریافتی خود را برای اشتغال به کار ببرند.

وی افزود : با توجه به معضل بیکاری در شهرستان ، باید آمار دقیق در حوزه های خدماتی ، فنی و کشاورزی برای ما مشخص شود تا آن را به دبیرخانه استان ارسال کنیم.

** معرفی 165 مددجوی کمیته امداد قائمشهر برای دریافت تسهیلات

رئیس کمیته امداد قائمشهر هم در این جلسه سهم تسهیلات خود اشتغالی مددجویان این نهاد را 20 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت که از 165 نفر مددجوی معرفی شده به بانک تاکنون 78 نفر وام خود اشتغالی خود را از محل منابع بانکی دریافت کرده اند.

ابوالحسن رنجبر افزود : تاکنون هشت میلیارد و 350 میلیارد ریال تسهیلات به این مددجویان پرداخت شده است و بقیه در انتظار دریافت تسهیلات خود هستند.

رئیس اداره بهزیستی قائمشهر هم در این جلسه گفت : به منظور توانمند سازی و فراهم کردن زمینه های خوداشتغالی برای خانواده های زیرپوشش بهزیستی ، مبلغ 800 میلیون ریال تسهیلات در نظر گرفته شده است.

علی محمدی فیروزجائی افزود : از 16 نفر معرفی شده به بانک های عامل تاکنون هفت نفر موفق به دریافت تسهیلات شده اند.

رئیس جهاد کشاورزی قائمشهر هم با اشاره به اینکه سال گذشته در بحث مشاغل خانگی هفت میلیارد ریال اعتبار داشتیم ، گفت : امسال تسهیلاتی برای این موضوع برای جهاد کشاورزی محقق نشده است.

فرزین فرهادی افزود : با توجه به اینکه امار بیکاری در این شهرستان بسیار بالا است باید به طور جد به این مساله توجه شود.


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تسهیلات - دریافت - قائمشهر - افزود - میلیارد - کشاورزی - واحدهای - اینکه - معرفی - تاکنون - شهرستان - امداد - کمیته - مددجویان - مددجوی - بهزیستی - اشتغالی - سرکشی - محمدی - خبرنگار - اشتغال - موضوع - گرفته - فرماندار - بیکاری -

نظر شما در مورد : واحدهای تولیدی تسهیلات می‌گیرند اما نیرو جذب نمی‌کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها