مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9781 -تاریخ انتشار : یکشنبه 23 آبان 1395 -ساعت : 13:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سخنرانی ایزدی در دومین کنفرانس ملی مدیریت کلانشهرها با رویکرد محیط زیست

سخنرانی ایزدی در دومین کنفرانس ملی مدیریت کلانشهرها با رویکرد محیط زیست

مازندشورا: معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران در دومین کنفرانس ملی مدیریت کلانشهرها با رویکرد محیط زیست سخنرانی خواهد کرد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی دومین کنفرانس ملی مدیریت کلانشهرها با رویکرد محیط زیست ۲۴ و ۲۵ آبان‌ماه در محل سالن همایش‌های بین‌المللی سازمان حفاظت محیط زیست برگزار می‌شود.

شناخت و تبیین قوانین حاضر، حقوق و سیاست‌های زیست‌محیطی، استخراج و دستیابی به سیاست‌ها و راهبردهای کلان ملی و منطقه‌ای در افق محیط‌زیست و تبیین چارچوب مسئولیت‌های حقوقی عمده‌ترین نهادهای دولتی و خصوصی در رابطه با محیط‌زیست از اهداف اصلی این همایش به شمار می‌روند.

براساس برنامه ارائه شده از سوی دبیرخانه این همایش نقش و عملکرد شهرداری‌ها در ارتباط با امور زیست‌محیطی و ارتقاء سطح کیفی زندگی شهری به همراه تحلیل موارد مصداقی، حمل‌ونقل درون‌شهری و تأثیرات آن بر کلیه جنبه‌های زیست‌محیطی شهر، ملاحظات زیست‌محیطی در طرح‌های توسعه شهری، برنامه‌ها، سیستم‌ها و فناوری‌های نوین در عرصه محیط‌زیست شهری، تحلیل عناصر و برنامه‌های شهری از منظر تأثیر آن بر آلودگی‌های شهری، مسائل مرتبط به حوزه‌‎های ساخت‌وساز و عمران شهری از منظر ملاحظات زیست‌محیطی، مسائل مرتبط با بهره‌گیری از فضای سبز در بافت‌های شهری، HSE (ایمنی بهداشت و محیط‌زیست) و حوزه‌های مختلف آن در ارتباط با کیفیت زندگی در شهرها، حقوق شهروندی از منظر مسائل زیست‌محیطی، تحلیل و نقد الگوهای رفتاری شهروندان در رابطه با محیط‌زیست شهری، تأثیر و ارتباط متقابل عوامل زیست‌محیطی بر گروه‌های مختلف شهرنشینان، قابلیت‌های سنت فرهنگی و تاریخی شهرنشینی در ایران در رابطه با مسائل محیط‌زیست و خدمات، چالش‌ها و قابلیت‌های بخش خصوصی و تشکل‌های مردم‌نهاد در ارتباط با مسائل محیط‌زیست شهری از محورهای موضوعی این همایش دو روزه خواهد بود.

محمد سعید ایزدی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران به نمایندگی از وزارت راه و شهرسازی در این همایش سخنرانی خواهد کرد.

برنامه اجرایی این همایش به شرح زیر است:

 


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : زیست‌محیطی - محیط‌زیست - همایش - ارتباط - مسائل - رابطه - شهرسازی -  مسائل - مرتبط - عمران - مدیریت - مختلف -  تحلیل - کلانشهرها - خصوصی - وزارت - سخنرانی - رویکرد - برنامه - زندگی -

مطالب مرتبط با : سخنرانی ایزدی در دومین کنفرانس ملی مدیریت کلانشهرها با رویکرد محیط زیست
نظر شما در مورد : سخنرانی ایزدی در دومین کنفرانس ملی مدیریت کلانشهرها با رویکرد محیط زیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها