مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9805 -تاریخ انتشار : یکشنبه 23 آبان 1395 -ساعت : 19:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تجاری سازی 150 محصول شرکت های دانش بنیان مازندران

رئیس پارک علم و فناوری مازندران:

تجاری سازی 150 محصول شرکت های دانش بنیان مازندران

مازندشورا: معتمدزادگان از صادرات به عنوان یکی از اهداف شرکت های دانش بنیان یاد کرد و گفت که محصولات این شرکت ها به عراق ، ترکمنستان، افغانستان ، فنلاند و امارات متحده عربی صادر شده است

مازندشورا: علی معتمدزادگان افزود : هم اکنون این شرکت ها بخشی از محصولاتشان را روانه بازارهای مصرف داخلی و خارجی کرده اند.

وی از صادرات به عنوان یکی از اهداف شرکت های دانش بنیان یاد کرد و گفت که محصولات این شرکت ها به عراق ، ترکمنستان، افغانستان ، فنلاند و امارات متحده عربی صادر شده است.

معتمدزادگان ، گسترش بازارهای هدف فروش محصولات شرکت های دانش بنیان مازندران را یکی از برنامه های پارک علم و فناوری برشمرد و گفت که به همین منظور در کنفرانس اخیر پارک های علم و فناوری جهان در روسیه ، برای جلب همکاری پارک های علم و فناوری کشورهای ترکیه ، روسیه ، عمان ، تایلند و پاکستان رایزنی شده است.

بر اساس آمارهای رسمی ، شرکت های دانش بنیان مازندران از سال 92 تا پایان سال گذشته سه و نیم میلیون دلار محصولات تولیدی خود را به خارج از کشور صادر کردند .

عراق ، ترکمنستان ، ایتالیا ، افغانستان ، فنلاند و امارات متحده عربی از جمله کشورهای مقصد صادرات محصولات تولیدی شرکت های دانش بنیان مازندران بودند .

** برگزاری فن بازار در مازندران

رئیس پارک علم و فناوری مازندران همچنین از برگزاری دومین فن بازار استان از 16 تا 18 آذر ماه امسال خبرداد و گفت که این بازار در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برپا می شود .

وی برگزاری استارت آپ های تخصصی ، سخنرانی های علمی و تخصصی اساتید دانشگاههای استان را از جمله برنامه های این فن بازار اعلام کرد.

پارک علم و فناوری مازندران سال 89 فعالیتش را در ساری آغاز کرد و هم اکنون حدود 90 شرکت دانش بنیان و حدود 70 شرکت مراکز رشد دانشگاهها را زیر پوشش دارد .


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - بنیان - فناوری - بازار - محصولات - برگزاری - استان - تخصصی - روسیه - کشورهای - برنامه - تولیدی - امارات - اکنون - خبرنگار - معتمدزادگان - بازارهای - صادرات - فنلاند - افغانستان - متحده -

نظر شما در مورد : تجاری سازی 150 محصول شرکت های دانش بنیان مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها