مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9815 -تاریخ انتشار : یکشنبه 23 آبان 1395 -ساعت : 16:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عضو شورای شهر تهران؛

اختلافات اعضای شورا امروز بررسی می شود

مازندشورا: عضو شورای شهر تهران با اشاره به جلسه روز یکشنبه اعضاء گفت: اختلافات میان اعضاء شورای شهر در جلسه ای خصوصی بررسی می شود.

مازندشورا:

بلدیه| اسماعیل دوستی با اشاره به این مطلب که پیش از این بارها گفته بودم شورای چهارم اصلاً سیاسی نیست جز در روز انتخاب رئیس شورا، افزود: متاسفانه باید بگویم در چند ماه اخیر شاهد اتفاقات سیاسی در شورای شهر بودیم و آن فضای بسیار صمیمانه و کار برای مردم اندکی با چالش روبرو شده است.
وی توضیح داد: متاسفانه تعدادی از اعضای اصلاح طلب و اصولگرای شورا به ویژه در بحث واگذاری املاک توسط شهرداری، نقدهایی را وارد کردند که برخی از این نقدها رنگ و بوی سیاسی هم دارد.
این عضو شورای شهر تهران گفت: تاکید اعضای شورا، بررسی دقیق واگذاری ها توسط شهرداری است و نظر ما این است که این پروژه را به قوه قضائیه واگذار کنیم و بپذیریم که تصمیم قوه قضائیه فصل الخطاب باشد.
دوستی ادامه داد: یکی از اعضای اصلاح طلب شورا نامه ای را با موضوع املاک به آقای سلطانی (معماری نیوز) داده بود که نام ۵ نفر از اعضای شورای شهر در این لیست قرار داشت. این اقدام باعث ناراحتی این ۵ عضو شد که متاسفانه روز سه شنبه گذشته بروز کرد.
وی اضافه کرد: من پیش بینی می کردم که این اتفاق بیفتد و متاسفانه روز سه شنبه هفته گذشته شاهد بروز اختلافات در شورای شهر بودیم اما امروز، یکشنبه در جلسه خصوصی این موضوعات را حل و فصل خواهیم کرد.
هرگز شورای اول تکرار نمی شود
دوستی با اشاره به دیدار اعضای شورای شهر تهران با مقام معظم رهبری گفت: در آن دیدار حضرت آقا تذکری بسیار بسیار کارشناسانه دادند مبنی بر اینکه شورا شهرداری را حمایت، نظارت و هدایت کند.
عضو شورای شهر تهران گفت: چه چیزی از این بهتر؟ ما در بحث نظارت به خاطر خلاء قانونی مشکلاتی داریم که این ضعف شورا است و باید نسبت به تقویت آن اقدام شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای - اعضای - متاسفانه - تهران - شهرداری - سیاسی - بسیار - دوستی - اقدام - قضائیه - گذشته - دیدار - نظارت - اختلافات - املاک - بررسی - بودیم - اصلاح - واگذاری - اشاره - امروز -

نظر شما در مورد : اختلافات اعضای شورا امروز بررسی می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها