مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9818 -تاریخ انتشار : یکشنبه 23 آبان 1395 -ساعت : 17:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فقط بابلسر منطقه آزاد شود!

نانواکناری:

فقط بابلسر منطقه آزاد شود!

مازندشورا: نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی گفت: اظهار نظر رسمی و غیررسمی در مورد ایجاد منطقه آزاد تجاری در نقطه‌ای به غیر از حوزه انتخابیه‌ام اعلام نکردم

مازندشورا:ولی الله نانواکناری اظهار کرد: چند روزی است که در میان اخبار روز، خبری مبنی بر موافقت نماینده مردم  شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار با ایجاد منطقه آزاد در ناحیه امیرآباد شهرستان بهشهر در فضای مجازی و بنگاه‌های خبررسانی پخش می‌شود.

وی افزود: این اخبار موجب سؤال بسیاری از اهالی استان را فراهم کرده که لازم است در همین راستا اطلاع‌رسانی داشته باشم و به دفتر مرکزی نیز گفتیم موارد را اطلاع‌رسانی کنند.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اینجانب جزء نامه مشترک مجمع نمایندگان مازندران درباره اعلام سه نقطه به عنوان منطقه آزاد در مازندران در هیچ اظهار نظر رسمی و غیررسمی در مورد ایجاد منطقه آزاد تجاری در نقطه‌ای به غیر از حوزه انتخابیه‌ام اعلام موافقت نکردم.

وی خاطرنشان کرد: همچنان به اتفاق اکثریت همکارانم در مجمع نمایندگان استان و قاطبه کارشناسان، محققان و دانشگاهیان استان، منطقه بابلسر و فریدونکنار که در قلب جغرافیای استان و در کم‌ترین فاصله با پایتخت و دارای ظرفیت‌های غیرقابل انکار و کم‌نظیر است را بهترین مکان احداث منطقه آزاد می دانم.

نانواکناری با اشاره به اینکه هرگونه اقدام در راهی جزء تحقق این امر را ظلم به منافع کلان استان و تضییع حق همه اهالی این دیار می‌دانم، گفت: اخبار و اظهارنظرهای رسمی مربوط به نمایندگی حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار همواره تنها از طریق کانال و سایت رسمی دفترم اعلام می‌شود.


فقط بابلسر منطقه آزاد شود!


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - فریدونکنار - استان - بابلسر - نانواکناری - اعلام - اخبار - مازندران - تجاری - اطلاع‌رسانی - نمایندگان - درباره - اهالی - ایجاد - نکردم - موافقت - نماینده - شهرستان - اظهار -

نظر شما در مورد : فقط بابلسر منطقه آزاد شود!

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها