مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9839 -تاریخ انتشار : دوشنبه 24 آبان 1395 -ساعت : 06:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
چشمه سورت واگذار می‌شود

مهدیان رئیس اداره میراث فرهنگی ساری:

چشمه سورت واگذار می‌شود

مازندشورا: مهدیان با اشاره به برگزاری جلسه مهم درباره این منطقه گردشگری در استانداری مازندران با حضور سرمایه‌گذاران، تصریح کرد: منطقه گردشگری چشمه باداب سورت در آستانه واگذاری و فراهم آوردن شرایط و امکانات رفاهی در شأن مردم منطقه و مسافران و گردشگران و مسافران داخلی و خارجی است

مازندشورا:رضا مهدیان اظهار کرد: اراضی چشمه باداب سورت از املاک دولتی محسوب می‌شود و در اختیار منابع‌ طبیعی است.

وی تصریح کرد: بهره‌برداری و ساخت‌و‌ساز و تغییر و تحول در آن منوط به اخذ اجازه تصرف و انعقاد قرارداد با منابع‌ طبیعی است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ساری با اشاره به اینکه شهرداری‌ها بهتر از هر کسی باید در جریان باشند که بدون اذن از مالک نمی‌توان یک چوب در جایی کاشت، افزود: در بخش ساماندهی چشمه باداب سورت قدم‌های مهمی چه در گذشته و به‌ویژه در یک سال اخیر توسط نمایندگان مجلس، مسؤولان استانی و شهرستانی برداشته شد.

وی با بیان اینکه عملیات فنس‌کشی 74 هکتار چشمه توسط میراث فرهنگی انجام شده است، یادآور شد: چانه‌زنی‌های جدی درباره جذب اعتبار لازم در ارتباط با چشمه باداب سورت صورت گرفته است.

مهدیان با اشاره به برگزاری جلسه مهم درباره این منطقه گردشگری در استانداری مازندران با حضور سرمایه‌گذاران، تصریح کرد: منطقه گردشگری چشمه باداب سورت در آستانه واگذاری و فراهم آوردن شرایط و امکانات رفاهی در شأن مردم منطقه و مسافران و گردشگران و مسافران داخلی و خارجی است.

وی با اعلام اینکه به‌زودی با پیگیری‌های اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران و فرمانداری ساری شاهد شروع عملیات ساماندهی این اثر بی‌نظیر هستیم، گفت: دغدغه جدی مسؤولان در حوزه گردشگری از مرکز استان فراتر رفته و با پیشنهاد و آغاز طرح عظیم کرانه و کویر بین دو استان مازندران و سمنان نشان از مطالعه به‌روز و فراگیر بودن آن است.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گردشگری - میراث - باداب - فرهنگی - اینکه - منطقه - مازندران - مسؤولان - مسافران - عملیات - استان - درباره - ساماندهی - اداره - واگذاری - آستانه - مهدیان - منابع‌ - تصریح - طبیعی - اشاره -

نظر شما در مورد : چشمه سورت واگذار می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها