مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9884 -تاریخ انتشار : دوشنبه 24 آبان 1395 -ساعت : 09:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ملاقات با وزرای حمل و نقل و مسکن چین/ شرکت در همایشی  با حضور مدیران ارشد شرکت‌های چینی

وزیر راه و شهرسازی در راس هیاتی وارد پکن شد

ملاقات با وزرای حمل و نقل و مسکن چین/ شرکت در همایشی با حضور مدیران ارشد شرکت‌های چینی

مازندشورا: وزیر راه و شهرسازی به منظور دیدار و گفت‌وگو با مقامات کشور چین در راس هیاتی با هدف گسترش مناسبات و توسعه همکاری در بخش‌های شهرسازی و حمل و نقل وارد پکن شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در راس هیاتی به منظور دیدار و گفت وگو با مقامات کشور چین با هدف گسترس مناسبات و توسعه همکاری در حوزه‌های شهرسازی و حمل و نقل وارد پکن شد.

وزیر راه و شهرسازی که در راس هیاتی عالیرتبه وارد چین شده است، در بدو ورود به فرودگاه پکن مورد استقبال علی اصغر خاجی سفیر جمهوری اسلامی ایران در این کشور قرار گرفت.

بر اساس برنامه اعلام شده، وزیر راه و شهرسازی کشورمان با همتای چینی خود دیدار می کند و سپس از چند مرکز مرتبط حمل و نقل ریلی و جاده ای بازدید خواهد داشت.

دیدار و گفت وگو با وزیر مسکن و توسعه مناطق شهری و روستایی، مسئولان ارشد اگزیم بانک، بانک توسعه چین و بانک سرمایه گذاری زیر ساخت آسیا (AIIB) از دیگر برنامه های سفر چهار روزه وزیر مسکن و شهرسازی به چین عنوان شده است.

آخوندی همچنین قرار است روز سه شنبه (فردا) در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در پکن، در همایشی که با حضور مدیران ارشد شرکت‌های چینی مرتبط حمل و نقلی و تجار و بازرگانان ایرانی مقیم این شهر برگزار می‌شود، شرکت و سخنرانی کند.

سفر به شهر شانگهای و بازدید از مراکز و شرکت های مهم زیرساختی که در زمینه های شهرسازی و حمل و نقل جاده ای، ریلی و هوایی فعالیت دارند، بخش پایانی سفر وزیر راه و شهرسازی کشورمان به چین عنوان شده است.

گفتنی است در این سفر ۴ روزه، محسن پورسیدآقایی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، دكتر آخوندي را همراهی می‌کند. /


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - جمهوری - اسلامی - دیدار - توسعه - هیاتی - مرتبط - بازدید - عنوان - کشورمان - برنامه - مدیران - همایشی - آخوندی - شرکت‌های -

مطالب مرتبط با : ملاقات با وزرای حمل و نقل و مسکن چین/ شرکت در همایشی با حضور مدیران ارشد شرکت‌های چینی
نظر شما در مورد : ملاقات با وزرای حمل و نقل و مسکن چین/ شرکت در همایشی با حضور مدیران ارشد شرکت‌های چینی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها