مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9911 -تاریخ انتشار : سه شنبه 25 آبان 1395 -ساعت : 08:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کارگاه آموزشی «سیاست‌گذاری شهری و ابر پروژه‌ها در شهر» در بجنورد

کارگاه آموزشی «سیاست‌گذاری شهری و ابر پروژه‌ها در شهر» در بجنورد

مازندشورا: به مناسبت روز جهانی شهرساز، کارگاه آموزشی با محوریت «سیاست‌گذاری شهری و ابر پروژه‌ها در شهر» با حضور اساتید دانشگاه‌های تهران و مشهد در بجنورد برگزار می‌شود.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به مناسبت روز جهانی شهرساز و با هدف اشاعه ضوابط شهرسازی در سطح جامعه و ایجاد ارتباط مؤثر بین دانشگاه و نهادهای متولی شهرسازی  ۲۶ آبان ماه همایشی در قالب کارگاه آموزشی با محوریت «سیاست‌گذاری شهری و ابر پروژه‌ها در شهر» در بجنورد برگزار می‌شود.

مجتبی رفیعیان، عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس تهران، غلامرضا کاظمیان، عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی تهران و گلدیس وحیدی، مدرس دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه آزاد بجنورد استادان این کارگاه هستند.

همچنین همزمان با این کارگاه برندگان مسابقه اسکیس نیز معرفی می‌شوند و به سه برگزیده، جوایز نفیس و لوح تقدیر اعطا می‌شود. مهلت ثبت نام دراین مسابقه ۲۳ مهر تا ۲۰ آبان بوده و داوری آن به اتمام رسیده است.

این کارگاه از ساعت ۸ الی ۱۶ روز چهارشنبه ۲۶ آبان ماه در تالار حافظ شهرداری واقع در حدفاصل چهارراه شهید فهمیده و میدان دولت بجنورد برگزار می‌شود.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کارگاه - دانشگاه - بجنورد - شهرسازی - مسابقه - برگزار - آموزشی - پروژه‌ها - سیاست‌گذاری -

مطالب مرتبط با : کارگاه آموزشی «سیاست‌گذاری شهری و ابر پروژه‌ها در شهر» در بجنورد
نظر شما در مورد : کارگاه آموزشی «سیاست‌گذاری شهری و ابر پروژه‌ها در شهر» در بجنورد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها