مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9917 -تاریخ انتشار : سه شنبه 25 آبان 1395 -ساعت : 08:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن
امامزاده قاسم فرو ریخت!

دهیار روستای عیسی خندق در گفت‌وگو با مازندشورا؛

امامزاده قاسم فرو ریخت!

مازندشورا: دهیار روستای عیسی خندق افزود: از چند ماه قبل در اثر طوفان و بارندگی دیوار این امامزاده ترک برداشته بود که ما با راسال نامه‌ای به بخشداری، فرمانداری، میراث فرهنگی و اوقاف، مراتب را اعلام کردیم و خواستار مرمت و بازسازی این اثر تاریخی شدیم و آن‌ها نیز به اداره مدیریت بحران واگذار کردند ولی اقدام خاصی صورت نگرفت

مازندشورا: میثم خاکسار با اعلام این خبر، اظهار کرد: امازاده قاسم عیسی خندق که در 5 کیلومتری جاده جویبار واقع شده صبح امروز گنبد آن فرو ریخت.

وی، افزود: از چند ماه قبل در اثر طوفان و بارندگی دیوار این امامزاده ترک برداشته بود که ما با راسال نامه‌ای به بخشداری، فرمانداری، میراث فرهنگی و اوقاف، مراتب را اعلام کردیم و خواستار مرمت و بازسازی این اثر تاریخی شدیم و آن‌ها نیز به اداره مدیریت بحران واگذار کردند ولی اقدام خاصی صورت نگرفت.

دهیار روستای عیسی خندق، تصریح کرد: در ادامه وقتی پاسخی نگرفتیم از طریق دکتر یوسف‌نژاد پیگیر موضوع شدیم و بودجه‌ای برای مرمت در نظر گرفته شد و در اختیار میراث فرهنگی قرار گرفت. اما این نهاد گویا عجله‌ای برای ترمیم این امامزاده نداشت تا اینکه صبح امروز گنبد آن فرو ریخت و فقط استوانه‌ای از آن بجای مانده است.


امامزاده قاسم فرو ریخت!

امامزاده قاسم فرو ریخت!

امامزاده قاسم فرو ریخت!لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : امامزاده قاسم فرو ری - دهیار روستای عیسی خن - بی توجهی مسئولان -

نظرات کاربران در مورد : امامزاده قاسم فرو ریخت!
  • باباییپاسخ0سه شنبه 25 آبان 1395

    واقعا جای تاسفه
    مسئولین فقط شعار میدن تاعمل خیلی مونده
    تا منافعی براشون نباشه قدم نمیگیرن

نظر شما در مورد : امامزاده قاسم فرو ریخت!

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها