مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 995 -تاریخ انتشار : دوشنبه 23 تیر 1393 -ساعت : 18:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن
خبرنگاران نقش بسزایی در هدایت و حمایت مدیریت شهری دارند + عکس

سرپرست شهرداری سورک گفت:

خبرنگاران نقش بسزایی در هدایت و حمایت مدیریت شهری دارند + عکس

مازند شورا: وی با بیان اینکه خبرنگاران بعنوان یک منبع اطلاعاتی و صاحب نظر در مسائل اجتماعی نقش بسزایی در هدایت و حمایت دلسوزانه مدیریت شهری دارند افزود: این قشر زحمتکش با اطلاع رسانی دقیق و شفاف از نقاط قوتها و کمی و کاستی ها و خدماتی که باید به شهروندان ارائه شود مشارکت فعال و گسترده داشته باشند

مازند شورا: عیسی ولیزاده سرپرست شهرداری سورک در گفت و گو با ما با اشاره به برنامه های نیمه کاره شهرداری سورک از زمان ورود وی به این سازمان گفت: ایجاد شادابی و نشاط در سطح شهر از جمله برنامه های ما بود که با فرا رسیدن نیمه شعبان و ماه مبارک رمضان اقدام به چراغانی خیابانهای سطح شهر کردیم تا نمای شهر تغییر کند.

وی با اشاره به بالا بودن هزینه شهرداری نسبت به درآمد آن بیان کرد: با وجود این شرایط ، کارهای عمرانی خوبی در سطح شهر در حال انجام است.

وی به وجود مشکلاتی در زمینه تعریض خیابان های شهر سورک اشاره کرد و گفت: در زمینه تعریض خیابانها با افرادی در سطح شهر به توافق رسیدیم و بزودی عقب نشینی هایی  که در گذشته در آن مکانها دچار مشکل بودیم انجام می شود.

ولیزاده با اشاره به بررسی مشکلات شهر سورک با حضور دکتر شجاعی نماینده مجلس شورای اسلامی، مدیر کل بحران استان و مسوول تجهیزات مدارس استان و روسای ادارات گفت:  مشکلات شهر و شهرداری با حضور این مسوولان بررسی و قرار شد مدارس قدیمی شهر تجهیز و بازسازی شوند.

وی همچنین از اختصاص دو میلیارد اعتبار در جلسه کارگروه ستاد بحران جهت  ساخت و تکمیل کانال انحرافی برای جمع آوری آبهای سطحی بالادست شهر از سوی مدیر کل بحران استان به این طرح خبر داد.

ولیزاده با بیان اینکه از تمام امکانات و تجهیزات شهرداری برای ایجاد شور و نشاط در سطح شهر استفاده می شود افزود: پارکها و فضای سبز سطح شهر برای استفاده مطلوب همشهریان تجهیز شده است.

وی با اشاره به لکه گیری آسفالت، احداث پالیووهای سطح شهر، نهر آبی خیابان شهید بابازاده و بلوار شهید بهشتی، بیان کرد: ساختمان آتش نشانی نیز تکمیل شده و تنها محوطه سازی آن باقی مانده است.

سرپرست شهرداری سورک با اشاره به برگزاری جلسات متعدد جهت تصویب طرح جامع اولیه شهر گفت:  طی آن 80 هکتار به طرح مصوب قبلی اضافه شده است که با توجه به امکانات موجود در حاشیه سطح شهر نیاز به اجرای طرح جامع هستیم.

وی یکی از نیازها و درخواستهای مردم شهر سورک را ایجاد بازارچه بیان کرد و گفت: برای ایجاد بازارچه در شهر با سرمایه گذاران جلسه ای داشتیم که در حال بررسی مکان برای ایجاد آن هستند که امیدواریم در شهریور کلنگ آن زده شود.

وی خاطر نشان کرد: شهرداری با اعضای شورا اهداف مشترکی دارد که باید در کنار هم و بصورت زنجیروار با سهولت بیشتری مشکلات و معضلات شهری را حل و فصل کنیم.

ولیزاده استفاده از خرد جمعی در هر کاری را مفید و کارگشا دانست و گفت: این مساله در نهایت باعث خدمت رسانی بیشتر و بهتر به شهروندان و استفاده بهینه و مطلوب می شود.

وی رسانه ها و خبرنگاران متعهد و باتجربه را بهترین ابزار برای طرح مسائل و مشکلات شهری و مطرح کردن دغدغه اصلی شهروندان دانست و گفت: رسانه ها به راحتی می توانند این مسائل و مشکلات را به مسوولان اطلاع دهند.

ولیزاده با بیان اینکه خبرنگاران بعنوان یک منبع اطلاعاتی و صاحب نظر در مسائل اجتماعی نقش بسزایی در هدایت و حمایت دلسوزانه مدیریت شهری دارند افزود: این قشر زحمتکش با اطلاع رسانی دقیق و شفاف از نقاط قوتها و کمی و کاستی ها و خدماتی که باید به شهروندان ارائه شود مشارکت فعال و گسترده داشته باشند/ میانخبرلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سورک - شهردار - ولیزاده - سرپرست شهرداری - خبرنگاران - -

نظر شما در مورد : خبرنگاران نقش بسزایی در هدایت و حمایت مدیریت شهری دارند + عکس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها