مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9975 -تاریخ انتشار : سه شنبه 25 آبان 1395 -ساعت : 16:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن
انتخاب اعضای هیئت رئیسه هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی

انتخاب اعضای هیئت رئیسه هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی

مازندشورا: محمد محمودی شاه نشین به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد. همچنین محمد جواد کولیوند به عنوان نایب رئیس و فرهاد تجری به عنوان دبیر هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب شدند

مازندشورا: محمد محمودی شاه نشین در خصوص انتخاب هیئت رئیسه، هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: در اولین جلسه هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا محمد محمودی شاه نشین به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.

نماینده مردم قدس، ملارد و شهریار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: محمد جواد کولیوند به عنوان نایب رئیس و فرهاد تجری به عنوان دبیر هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب شدند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: هفته ای 2 روز جلسات هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها برگزار می شود.

وی افزود: امروز نامه ای را به مجامع استانی نمایندگان مجلس شورای اسلامی ارسال می‌کنیم تا مجامع افراد پیشنهادی خود را تا تاریخ 2 آذرماه ارائه کنند و پس از تایید هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات هیئات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها مشخص شوند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای مرکزی - هیئت نظارت - شوراهای اسلامی - کمیسیون شوراها -

نظر شما در مورد : انتخاب اعضای هیئت رئیسه هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها