امروز سه شنبه 25 مهر 1396 ساعت 20:17:06

آرشیو ارتباط با ما ثبت نام کاندیدا

مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران - شهرداری‌ها و دهیاری‌ها

گفت‌وگو
برگزیده
 • استفاده از همه ظرفیت‌ها برای آبادانی قم

  مازندشورا: شهردارآنلاین: آیت الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی در دیدار شهردار و مدیران شهری قم برای مجموعه مدیریت شهری آرزوی توفیق کرد و گفت: قم مهد انقلاب و شهر حوزه است و در این شهر شاهد حضور مراجع تقلید و علما هستیم و امیدواریم که توفیقات بیشتری داشته باشید تا این شهر را به وضعیت ایده آل برسانید.
 • جریمه قانونی در انتظار عاملان برچسب‌های تبلیغاتی

  مازندشورا: شهردارآنلاین: نوشته ‌های تبلیغاتی در محل ‌های غیر از مکان ‌های مشخص شده توسط شهرداری ممنوع است و جریمه دارد.
 • افتتاحیه مجهزترین آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک

  مازندشورا: شهردارآنلاین: مراسم افتتاحیه مجهزترین آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک شهرداری‌های شمال کشور برگزار شد.
 • 30 درصد عملیات برف روبی سال 95 مکانیزه انجام شده است

  مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون خدمات شهری و امور خودرویی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: در سال 1395 حدود 30 درصد از عملیات برف‌روبی به‌طور مکانیزه انجام‌شده که امیدواریم در سال 96 این رقم به بالای 50 در صد برسد.
 • افزایش انتقال بیماری ها با آتش‌زدن زباله‌ها

  مازندشورا: شهردارآنلاین: طولابی از صدور اخطاریه زیست محیطی در طی ماه گذشته به شهرداری کوهدشت خبر داد.
 • شایعات چک‌های بی‌محل شهرداری کرج

  مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون مالی و اقتصادی شهرداری‌کرج با بیان اینکه موضوع چک‌های بی‌محل و پشت باجه‌ای شهرداری کرج صحت ندارد گفت: هیچ گونه چکی که دست مردم به عنوان چک برگشتی باشد وجود ندارد.
 • نشست تخصصی “باغ ایرانی”

  مازندشورا: شهردارآنلاین: نشست ششم از سلسله نشست های "باغ ایرانی" با محوریت "باغ ایرانی از منظر معماری ایران" با سخنرانی محمدرضا حائری مازندرانی در موزه حمام علی قلی آقا برگزار می‌شود.
 • انتصاب شهردار ساوه

  مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار ساوه حکم انتصاب خود را از معاون عمرانی وزیر کشور دریافت کرد.
 • ۵۰ دستگاه اتوبوس استان فارس در خدمت زائران

  مازندشورا: شهردارآنلاین: محمدمهدی یقطین اظهار داشت: با توجه به اینکه استان فارس به عنوان استان معین خوزستان در برگزاری پیاده‌روی اربعین معرفی شده است، شهرداری شیراز نیز به عنوان شهرداری معین خرمشهر در موکب احمدبن موسی خدمات متعددی را ارائه می‌کند.
 • مطالبه مردم شلمزار در دست اقدام است

  مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار شلمزار گفت: مطالبه مردم در خصوص نصب سرعتکاه در ورودی شلمزار در دست بررسی است و در اولین جلسه شورای ترافیک شهرستان مورد بحث قرار خواهد گرفت و در صورت تایید در جلسه مذکور، شهرداری در اسرع وقت برای نصب آن اقدام خواهد کرد.
 • دست همکاری فاوای شهرداری تبریز و فناپ

  مازندشورا: شهردارآنلاین: این برنامه با حضور مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تبریز و معاونان او، در ساختمان فناپ زیرساخت آغاز شد و به امضای صورت‌جلسه‌ای برای ارائه طرح‌هایی درزمینهٔ راه‌اندازی پارکینگ هوشمند، ساختمان هوشمند و پیشنهاد اجرای پایلوتی برای به‌کارگیری اینترنت اشیاء در فضای سبز شهری، سیستم روشنایی و جمع‌آوری زباله انجامید.
 • انتظار 7ساله اتوبوسرانی کرج برای نوسازی ناوگان

  مازندشورا: شهردارآنلاین: یک یارانه هشتاد و دونیم درصدی به شهرداری ها تعلق می گرفته و هفده ونیم در صدبهای اتوبوس را شهرداری پرداخت و آن را در داخل ناوگان خدماتی اضافه میکرده است اما متاسفانه در هفت سال اخیر این روند دچار اخلال شده و متاسفانه نتوانستیم اتوبوس جدیدی به ناوگان اتوبوسرانی اضافه کنیم.
 • آماده باش مدیریت بحران برای باد شدید تهران

  مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به پیش بینی وزش باد شدید در تهران از شهروندان خواست که از ترددهای غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند.
 • افتتاح نخستین مرکز درمان و بازتوانی مادر و کودک معتاد

  مازندشورا: شهردارآنلاین: برای نخستین بار در کشور با همت جمعیت تولد دوباره نخستین مرکز درمان بازتوانی مادران معتاد و کودک در کشور به بهره‌برداری رسید.
 • آتش‌سوزی در گاراژ بزرگی با چندین سوله قدیمی

  مازندشورا: شهردارآنلاین: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در مورد جزئیات آتش سوزی خیابان شهید رجائی، گفت: این اتفاق در انبار کالایی که چندین سوله در آن قرار داشت رخ داد و شش ایستگاه آتش نشانی با تجهیزات کامل برای مهار آتش اعزام شدند.
 • تأسیس سرای نهاوندشناسی

  مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس بنیاد ایران‌شناسی دفتر منطقه‌ای زاگرس گفت: به منظور شناسایی و شناساندن تاریخ، تمدن، فرهنگ، آداب و رسوم، مشاهیر و فرهیختگان نهاوند، «سرای نهاوندشناسی» به عنوان یکی از بخش‌های بنیاد ایران‌شناسی دفتر منطقه‌ای زاگرس تأسیس شد.
 • شیوه‌های نوین دربرف روبی ویخ‌زدایی

  مازندشورا: شهردارآنلاین: در نشست نگهداشت زمستانی شهر تهران؛ برف‌روبی و یخ‌زدایی شبکه معابر بر استفاده از روش‌های پیشگیرانه و شیوه‌های نوین در برف روبی و یخ‌زدایی در پایتخت تأکید شد.
 • مشهدکانون زائران وگردشگران پاکستانی

  مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس شورای شهر مشهد مشهد با برخورداری از زمینه‌های فرهنگ و ادب، زیرساخت‌های حمل‌ونقل شهری و گردشگری، ظرفیت‌ها و امکاناتی در حوزه خدمات شهری و فضای سبز و... می‌تواند کانونی برای حضوز زائران و گردشگران پاکستانی باشد.
 • میزان تلفات جانی در جاده‌های ایران 35 برابر ژاپن

  مازندشورا: شهردارآنلاین: استاندار اصفهان گفت: در بخش مهندسی ترافیک در استان اصفهان اقدامات وسیعی صورت گرفته است و تعداد دوربین‌ها از 140 دوربین در سال 92 به هزار دوربین در پایان امسال افزایش خواهد یافت که نتیجه آن کاهش میزان سرعت به میزان یک سوم است.
 • کاهش خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد

  مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: 10 درصد از یک میلیون و 600 هزار خانواده تحت پوشش این نهاد در کل کشور، در سال گذشته کاهش یافت.
 • حضور شهردار منطقه 13 در مساجد

  مازندشورا: شهردارآنلاین: در راستای اولویت های شهردار منطقه 13 در مسجد محوری ، مرتضی رحمان زاده ، شهردار منطقه با حضور در مساجد ، مشکلات و درخواست های مردمی را پیگیری می کند.
 • افزایش سطح کیفی زندگی در شهرها

  مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو شورای شهر اهواز با تأکید بر لزوم تعامل بیشتر شهرداری‌ها با بانک شهر گفت: اقدامات این بانک به‌ویژه در حوزه بانکداری الکترونیک می‌تواند منشا خدمات مفیدی برای شهروندان باشد و سطح کیفی زندگی را در شهرها افزایش دهد.
 • ۵۶۰ مورد پایش منابع آلایندگی آب

  مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان تهران با اشاره به پایش منابع آب تهران از مبدا گفت: خوشبختانه اقدامات ما برای بهبود کیفیت آب رودخانه‌ها نتیجه‌بخش بوده است.
 • خانه‌های مسافر را ساماندهی می‌کنیم

  مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان گفت: مسئله مهم خانه‌های مسافر مسئله نظارت و ساماندهی آنها است که با ورود سازمان میراث فرهنگی و گردشگری می‌توان نظارت بر قیمت و کارکرد را دنبال کرد.
 • بیمارستان 350 تختخوابی در طرح جامع شهری

  مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه به اخذ مجوز ساخت بیمارستان 350 تختخوابی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: زمین سه هکتاری مورد نیاز برای ساخت این بیمارستان باید در داخل طرح جامع شهری واقع و دسترسی مناسب به خدمات شهری داشته باشد.

آخرین اخبارپربازدیدها