فعل‌ و انفعالات شهرداری نکا عجیب و شرم‌آور بود

تاریخ انتشار : دوشنبه 06 دی 1395 - ساعت : 15:51

کد مطلب: 12227 چاپ به اشتراگ گذاشتن

برزگر بادله در گفت‌و‌گو با مازندشورا؛

فعل‌ و انفعالات شهرداری نکا عجیب و شرم‌آور بود

اختصاصی مازندشورا: برزگر بادله، با اشاره به خلا قانونی شرایط داوطلبان بیان کرد: نیاز است در قانون انتخابات شورا مسائلی چون سابقه و تحصیلات مربوطه اضافه شود و گرنه با این روندی که در پیش است جز ناکارآمدی شورا، بی‌اعتمادی مردم و خراب شدن شهر نتیجه‌ی دیگری عاید شهر نخواهد شد

مازندشورا: مهدی برزگر بادله با اشاره به نامساعد بودن شرایط حضور در انتخابات شورای شهر نکا، اظهار کرد: فاصله گرفتن افراد کاربلد و بزرگان شهر از شورا و روی کار آمدن افراد جویای نام و کم‌تجربه به زیان شهر تمام شد به گونه‌ای که همه‌ی مسائل شهر قومی‌وقبیله‌ای شد و توسعه همه جانبه‌ی شهری در حال فراموشی است.

وی، افزود: حتی اگر برخی افراد، دلسوز شهر باشند و دغدغه توسعه داشته باشند و بخواهند کار کنند افراد و جریاناتی در شهر هستند که مانع کار او می‌شوند و سنگ‌اندازی می‌کنند بنابراین  ورود به عرصه انتخابات شورا برای افرادی چون بنده با حدود 50 سال سن و چندین سال سابقه و سروکار داشتن با اقشار مختلف جامعه همراه با تردید است اما می‌بینیم جوانان بیست و چند ساله‌‌ای که نه سابقه کاری دارند نه رشته‌های مرتبط با شورا حضور در شورا را سکوی پرتاب خود می‌دانند و به راحتی حضور می‌یابند و جولان می‌دهند.

نامزد انصرافی مجلس دهم تصریح کرد: شرایط به گونه‌ای است که افراد دلسوز و بزرگان شهر به کناری رفتند. دارند آب می‌شوند و کاری از دستشان ساخته نیست. در چنین شرایطی اگر همه بیایند به بنده رای بدهند کاندیدا نخواهم شد. مگر آنکه موانع موجود برطرف شود و بسترهای حضور فراهم شود.

برزگر بادله، با اشاره به خلا قانونی شرایط داوطلبان بیان کرد: نیاز است در قانون انتخابات شورا مسائلی چون سابقه و تحصیلات مربوطه اضافه شود و گرنه با این روندی که در پیش است جز ناکارآمدی شورا، بی‌اعتمادی مردم و خراب شدن شهر نتیجه‌ی دیگری عاید شهر نخواهد شد.

وی، آرای شهر نکا را قومی و قبیله‌ای دانست و گفت: جریانات سیاسی اگر خوب عمل کنند تا حدودی می‌توانند تاثیرگذار باشند.

، فعل‌وانفعالات اخیر شهرداری نکا را عجیب و شرم‌آور خواند و گفت: مدیریت شهری نکا نیاز به انقلاب دارد و اینکه از درون، تغییرات اساسی لحاظ شود.

به شهردار جدید (مرتضی حسنی) عرض کردم که فعلا با توجه به زمان اندک و نوع رفتارهای شورای فعلی به صلاح نیست در عرصه حضور یابید ولی ایشان با دلایلی که داشتند و ادامه‌ی برنامه‌ها و اقدامات زیربنایی که سابق انجام داده بود ترجیح داد وارد صحنه شوند.    

  

نویسنده :

برچسب ها : #انتخابات شورای نکا #مهدی برزگر بادله #فعل و انفعالات شهرداری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : فعل‌ و انفعالات شهرداری نکا عجیب و شرم‌آور بود

*

*


X https://sport45.site/