به دنبال بازیابی اعتماد عمومی هستیم

تاریخ انتشار : یکشنبه 24 بهمن 1395 - ساعت : 10:03

کد مطلب: 13608 چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار نکا با حضور در دفتر موثق:

به دنبال بازیابی اعتماد عمومی هستیم

مازندشورا: با توجه به اتفاقاتی که در شهرداری نکا افتاده است، در7 ماه باقیمانده به دنبال بازیابی اعتماد عمومی هستیم. عملکرد بنده برای مردم روشن است. من یا قول نمی‌دهم یا وقتی قولی داده‌ام، عمل می‌کنم

مازندشورا:روح‌ا... جمشیدی کارشناس عمران و کارشناس ارشد مدیریت منابع انسانی است که از سال 83 عضو نظام مهندسی مازندران و مدیر پروژه‌ی مخازن آب شمال تهران شد. پس از آن به بنیاد مسکن استان تهران رفت و پس از اتمام خدمتش به زادگاهش نکا بازگشت و پیمانکار ساخت‌وساز عمرانی شد. مدیر حمل‌و‌نقل، مشاور عمرانی شهردار و سرپرستی شهرداری از دیگر سمت‌های وی بود. به نوعی می‌توان گفت شهردار فعلی نکا، آموزش‌های مدیریت شهری را در همه دوره‌ها تجربه کرده است و امروز با کوله باری از تلاش و تجربه بر کرسی شهرداری نکا تکیه زده است.  روح‌ا... جمشیدی با حضور در دفتر موثق، به شرح برنامه‌های کوتاه‌مدت خود در شهرداری نکا پرداخت.

 

استفاده از ظرفیت نخبگان در هدایت مدیریت شهری

وی، با بیان اینکه فعالیت‌های ما مربوط به سه حوزه است، گفت: نخستین حوزه، حوزه فرهنگی-اجتماعی و رسانه است و با توجه به مصاحبه‌ها و بررسی‌های انجام شده، مشخص شد شهرداری نکا در حوزه رسانه بسیار ضعیف است. در حوزه فرهنگی-اجتماعی هم کار چندانی صورت نگرفته است. بنابراین بخش بودجه‌ی کانون فرهنگی-اجتماعی را در سال جدید چند برابر اضافه کردیم و اتفاق جدیدی را رقم زدیم. شهردار نکا، تصریح کرد: بخش دوم، بخش اقتصادی و مالی است که شهر ما به دلیل عدم استفاده از پتانسیل‌های شهری و ظرفیت‌های نیروهای انسانی (در سطوح ملی و استانی) از این ناحیه متضرر شده است. تلاش است از ظرفیت نخبگان در هدایت مدیریت شهری بهره بگیریم.

جمشیدی، حوزه سوم برنامه‌های خود را حوزه فنی-عمرانی و شهرسازی دانست و گفت: بنا داریم در این فرصت باقیمانده تا پایان شورای چهارم، چند پروژه خوب را تعریف کنیم. یکی اینکه شهر ما بسته است و همیشه مشکل ترافیکی داریم و راهی نداریم جز اینکه پروژه 30 متری را پایان ببریم. وی، با بیان اینکه توانستیم به همت آقای فرماندار و نماینده مجلس 1.5 میلیارد اعتبار برای احداث پل جذب کنیم، افزود: در کنار احداث پل، قسمتی از ملکِ آزاد نشده در محدوده این پل داریم که ما یک کارگروه تخصصی به این امر اختصاص دادیم تا آن را برای آزادسازی، مدیریت کنند. شهردار نکا، تاکید کرد: بنا داریم از همه‌ی ظرفیت‌ها (نیروی انسانی، پتانسیل شهری، مدیران دستگاه‌ها و...) به نحو شایسته در جهت توسعه‌ی شهری استفاده کنیم. 

 

نتوانستند پس از سال‌ها پل ورودی و خروجی شهر را تکمیل کنند

جمشیدی، ادامه داد: اتفاق تلخی که در گذشته، برای نکا افتاده است این است که نتوانستند پس از گذشت سال‌ها، دو پل ورودی و خروجی شهر را تکمیل کنند. ما گفتیم این تجربه تلخ را تکرار نکنیم و پل 30 متری را به همراه آزادسازی اراضی و املاکی که در راه جاده 30 متری هستند را همزمان انجام ‌دهیم و در بازه زمانی حداقل سه ماهه به اتمام برسانیم. وی، با اشاره به دیگر پروژه عمرانی نکا، بیان کرد: آرامستانی به وسعت 5 هکتار بلا استفاده افتاده که هنوز ساماندهی نشده است ما هم یک تیم تخصصی را روی کار آوردیم تا شاهد اتفاقات خوبی برای ساماندهی آن نقطه باشیم.

شهردار نکا، با بیان اینکه مردم نکا در حوزه پارک‌ها و فضای سبز، خیلی فقیرند، گفت: در حال تعریف برای احداث پارک‌محله‌ها و شناسایی املاک هستیم تا بتوانیم پارک‌ها و فضای سبز موردنظر را تهیه کنیم. همچنین رودخانه‌ای داریم که یکسوی آن پارک و سوی دیگر آن فضای شهدای گمنام است. قصد داریم پلی ارتباطی بین این دو مجموعه احداث کنیم که مردم از فضای دو طرف رودخانه استفاده کنند. جمشیدی، هزینه اجرای این طرح را نزدیک 600 میلیون تومان عنوان کرد و افزود: مشاور در حال بررسی و ارائه طرح است و تمام سعی ما این است که این پروژه را تا پایان بهار 96 به پایان برسانیم.

 

مطمئنم اتفاقات خوبی در شهرداری نکا رقم می‌زنیم

وی، به دیگر پروژه ناتمام شهر نکا اشاره کرد و گفت: سد لاستیکی از سال 91 شروع شد و جسته و گریخته اعتباراتی به آن اختصاص یافت اما اختلاف نظر بین شهرداری و آب منطقه‌ای مانع تکمیل آن شد که از برنامه‌های ما این است که در یکی دو ماه آینده این کار را تکمیل و افتتاح کنیم. شهردار نکا، تصریح کرد: با توجه به اتفاقاتی که در شهرداری نکا افتاده است، در 7 ماه باقیمانده به دنبال بازیابی اعتماد عمومی هستیم. عملکرد بنده برای مردم روشن است. من یا قول نمی‌دهم یا وقتی قولی داده‌ام، عمل می‌کنم. بنابراین مطمئنم قطعا اتفاقات خوبی در این چند ماه فعالیتم در شهرداری نکا خواهد افتاد که ثمره آن عاید مردم شهر خواهد شد.

جمشیدی، با بیان اینکه نکا به قم مازندران معروف است، گفت: ما سرمایه‌های مذهبی، فرهیختگان و نخبگان فراوانی داریم و همین‌جا از همه‌ی آن‌ها می‌خواهم که در این راه یاری‌رسان ما باشند. وی، با تاکید براینکه شهرداری نهادی سیاسی نیست، افزود: با اینکه بر پیشانی من مهر اصولگرایی خورده است، از روزی که شهردار شدم مسائل سیاسی را کنار گذاشتم و با همه طیف سیاسی نشسته‌ام.

نویسنده :
منبع : موثق

برچسب ها : #روح الله جمشیدی


به دنبال بازیابی اعتماد عمومی هستیم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : به دنبال بازیابی اعتماد عمومی هستیم

*

*


X https://sport45.site/