اظهارات دادستان مازندران درباره مصادیق تبلیغات زودهنگام و پرونده دهیار زاغمرز + فیلم

تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 بهمن 1395 - ساعت : 20:32

کد مطلب: 13653 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با حضور در غرفه گروه رسانه موثق مطرح شد؛

اظهارات دادستان مازندران درباره مصادیق تبلیغات زودهنگام و پرونده دهیار زاغمرز + فیلم

اختصاصی مازندشورا: حجت‌الاسلام‌ والمسلمین اسدالله جعفری دادستان استان مازندران با بیان اینکه تبلیغات زودهنگام قانونی نیست، اظهار کرد: تبلیغات زودهنگام و بداخلاقی‌ها در انتخابات پذیرفتی نیست، رقابت‌ها باید بسیار بسیار سالم و دوستانه باشد. این فضا در شورا باید بیشتر ملموس باشد زیرا یک مسئله بومی و محلی است

مازندشورا: حجت‌الاسلام‌ والمسلمین اسدالله جعفری دادستان استان مازندران با حضور در غرفه گروه رسانه موثق با بیان اینکه تبلیغات زودهنگام قانونی نیست، اظهار کرد: تبلیغات زودهنگام و بداخلاقی‌ها در انتخابات پذیرفتی نیست، رقابت‌ها باید بسیار بسیار سالم و دوستانه باشد. این فضا در شورا باید بیشتر ملموس باشد زیرا یک مسئله بومی و محلی است.

 

وی، درباره اظهارات نامزدهای احتمالی در قالب کارشناس، بیان کرد: اگر کسی در مطبوعات و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و فضای مجازی خود را به عنوان کاندیدا معرفی کرده و به گونه‌ای رفتار کرده که دیگران متوجه کاندیدا بودن وی شدند و تبلیغات شد از مصادیق تبلیغات زودهنگام است.

 

دادستان استان مازندران، در ادامه درباره پرونده دهیار زاغمرز، افزود: چون این پرونده در حال رسیدگی و مرحله تحقیقات تکمیلی است بعدا اطلاعات می‌دهیم. بعضی از این پرونده‌ها در حوزه مالی است و در صلاحیت شهرستان‌ها نیست و بعد از مشخص شدن نوع جرایم در شعبه مرکز استان بررسی می‌شود.

فایل تصویری اظهارات آقای دادستان را هم اکنون در  رادیو شورا ملاحظه بفرمایید


برچسب ها : #دادستان مازندران #غرفه موثق #اسدا... جعفری #تبلیغات زودهنگام انتخابات #دهیار زاغمرز


اظهارات دادستان مازندران درباره مصادیق تبلیغات زودهنگام و پرونده دهیار زاغمرز + فیلم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اظهارات دادستان مازندران درباره مصادیق تبلیغات زودهنگام و پرونده دهیار زاغمرز + فیلم

*

*


X https://sport45.site/