ثبت‌نام سید میلاد تقوی رئیس هیأت والیبال مازندران برای انتخابات شورای شهر ساری

تاریخ انتشار : یکشنبه 06 فروردین 1396 - ساعت : 21:24

کد مطلب: 18564 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با حضور در ستاد انتخابات صورت گرفت

ثبت‌نام سید میلاد تقوی رئیس هیأت والیبال مازندران برای انتخابات شورای شهر ساری

مازندشورا: سید میلاد تقوی رئیس هیأت والیبال مازندران با حضور در ستاد انتخابات شهرستان ساری مستقر در فرمانداری مرکز مازندران به صورت رسمی داوطلب انتخابات پنجمین دوره شورای شهر ساری شد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سید میلاد تقوی رئیس هیأت والیبال مازندران با حضور در ستاد انتخابات شهرستان ساری مستقر در فرمانداری مرکز مازندران به صورت رسمی داوطلب انتخابات پنجمین دوره شورای شهر ساری شد.

فرهنگ اولویت اصلی‌ام  در انتخابات است/ تحقق آرزوی مهربان‌شهر
این داوطلب پنجمین دوره انتخابات شورای شهر ساری با اشاره به اینکه مسئله فرهنگی جزء اولویت اصلی من در برنامه است و براین اساس وارد عرصه انتخابات شدم، گفت: با توجه به شعار انتخاباتی "مهربان شهر" که انتخاب کردم اعتقاد دارم با سعه صدر و فرهنگ بالا و کمک مردم بتوانیم موفق باشیم.

*همراهی تجربه و تخصص
 سید میلاد تقوی در حاشیه ثبت‌نام انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ساری با بیان اینکه هدف از حضور در عرصه انتخابات خدمت به مردم است، گفت: با توجه به رشته تحصیلی، شغل و تجربه‌ای که در عرصه عمرانی دارم معتقدم برنامه‌های خوبی برای عرصه عمرانی شهر داشته باشم.

*مهربان شهر و سعه صدر

عضو هیأت اجرایی جمعیت هلال‌احمر مازندران با اشاره به اینکه مسئله فرهنگی جزو اولویت اصلی من در برنامه است و براین اساس وارد عرصه انتخابات شدم، افزود: با توجه به شعار انتخاباتی "مهربان شهر" که انتخاب کردم اعتقاد دارم با سعه صدر و فرهنگ بالا و کمک مردم بتوانیم موفق باشیم.


وی با بیان اینکه  اعتقادم بر این است با شعار«مهربان شهر» تحمل ما نسبت به دیگران بالاتر رود، اضافه کرد: عقاید مختلفی در عرصه اجرایی، سیاسی و مدیریتی در سطح شهر و کشور شاهد هستیم و معتقدم اگر سعه صدر بیشتری داشته باشیم و با نگاه مهربانی که نخستین اصل دین ما است می‌توانیم در بسیاری از مشکلات که در جامعه وجود دارد را حل کنیم.
داوطلب پنجمین دوره انتخابات شورای شهر ساری خاطرنشان کرد: مردم برای حفظ آینده فرزندان خود، ساختار شهر قدرتمند و پایدار، شهری که محل آسایش فرزندان‌شان باشد در عرصه انتخابات ورود پیدا کنند و با تمام قدرت و آنچه که فکر می‌کنند به صلاح جامعه است ورود پیدا کنند.

*ضرورت رعایت اخلاق در فضای مجازی
وی که مسؤولیت بازرسی هیأت اجرایی جمعیت هلال‌احمر استان  را نیز عهده‌دار است، با بیان اینکه شایعاتی در فضای مجازی مجازی مبنی بر عدم حضورم در عرصه انتخابات پخش شده است، گفت: هر کسی در فضای مجازی اظهار نظرات زیادی دارد و بر این اساس باید اخلاق را رعایت کنند و هر مطلبی را منتشر نکنند.


تقوی ادامه داد: مشورتی که با بزرگان شهر و عرصه‌های سیاسی و اجتماعی که در سال‌های گذشته در خدمت آنها بودم داشتم به صورت قطعی تصمیم گرفتم وارد عرصه انتخابات شوم.

انتهای پیام/86044/ج20


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #انتخابات #ساری #شورای #اینکه #پنجمین #مهربان #مازندران #مجازی #باشیم #اجرایی #اولویت #میلاد #فضای مجازی #داوطلب #فرهنگ #رعایت #معتقدم #جمعیت #جامعه #اخلاق #هلال‌احمر #سیاسی #براین #اشاره #شهرستان #والیبال #ثبت‌نام #مسئله #فرهنگی #بتوانیم #اعتقاد #انتخاباتی #برنامه #عمرانی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ثبت‌نام سید میلاد تقوی رئیس هیأت والیبال مازندران برای انتخابات شورای شهر ساری

*

*


X https://sport45.site/