6 نامزد پیشتاز لیست اصلاح طلبان ساری

تاریخ انتشار : جمعه 22 اردیبهشت 1396 - ساعت : 11:50

کد مطلب: 22435 چاپ به اشتراگ گذاشتن

6 نامزد پیشتاز لیست اصلاح طلبان ساری

اختصاصی مازندشورا: گفتنی است ترتیب قرارگیری این 6 کاندیدای پیشتاز براساس وضعیت فضای انتخاباتی شهر ساری و در نظر گرفتن لیست‌های دیگر از جمله عملگرایی، فرهنگیان، هنرمندان، حامیان میراث فرهنگی و محیط زیست و ... است

اختصاصی مازندشورا: چندی پیش شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان پس از بررسی‌های چند ماهه خود لیست نهایی اصلاح طلبان برای شورای اسلامی شهر ساری را منتشر نمود. این لیست که شامل نام 13 نامزد همسو با جریان اصلاح طلب می‌باشد، در حالی منتشر شده است که تعداد کرسی‌های شورای شهر ساری به 9 نفر تقلیل یافته است.

طبق میثاق نامه انتخاباتی اصلاح طلبان که به امضای تمام کسانی که قصد حضور در لیست اصلاح طلبان را دارند رسیده است، به صراحت آمده است که منشور انتخاباتی اصلاح طلبان را به صورت کامل بپذیرند.

این میثاق نامه حاوی 7 بند است که در بند پنجم آن آمده است (در صورت کناره گیری یا عدم تایید، به سود نامزدهای اصلاح طلب تلاش و تبلیغ خواهیم کرد، و در صورت تصمیم شورای اصلاح طلبان حوزه‌ی انتخابیه مبنی بر عدم حضور این جانبان در انتخابات، ضمن انصراف، از نامزدهای دیگر اصلاح طلب حمایت می‌نماییم.)

با این حال به نظر می‌رسد تعداد کاندیداهای اصلاح طلب ساری بیش از تعداد مورد نیاز بود و شورای سیاستگذاری نتوانست اجماع مناسبی بین نیروها بوجود بیاورد و در نهایت لیستی شامل 13 نفر را ارائه کرد که موجب تکثر و شکست نیروهای اصلاح طلب شهر خواهد شد.

در همین رابطه رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان شهرستان ساری با تایید اسامی اعلامی از سوی این شورا گفت که برای انتخاب آزاد شهروندان فهرست اعلامی بیش از کرسی شوراهای اسلامی شهر ساری است. مهدی احمدی فولادی افزود: به طور حتم شایستگان دیگری از نامزدهای اصلاح طلبان ثبت نام کردند که اسامی این افراد از بین نامزدهای ثبت نامی مورد تائید هیات نظارت با مشورت شورا سیاستگذاری انتخاب شده است.

با این وجود به نظر می‌رسد در میان این 13 نفر، نام 6 کاندیدا بیش از دیگران مورد توجه و حمایت عمومی مردم ساری است. به خصوص با شروع مهلت قانونی تبلیغات و انتخاباتی شدن چهره شهر، به نظر می‌رسد حامیان این 6 کاندیدای اصلاح طلب پرشورتر و قوی‌تر عمل می‌کنند. طبق افکارسنجی و نظرسنجی‌های انجام شده، به نظر می‌رسد اسامی زیر به ترتیب دارای بیشترین محبوبیت در میان شهروندان ساروی باشند. همچنین گفتنی است ترتیب قرارگیری این 6 کاندیدای پیشتاز براساس وضعیت فضای انتخاباتی شهر ساری و در نظر گرفتن لیست‌های دیگر از جمله عملگرایی، فرهنگیان، هنرمندان، حامیان میراث فرهنگی و محیط زیست و ... است و این افراد شانس رای آوری بیشتری داشته باشند.

نقیبی – فرامرز

 آقامیری – علی

نیستانی – منصور

عشوری – اسفندیار

کاشی – ماه سلطان

یوسفی – کوروش

نویسنده :

برچسب ها : #6 نامزد پیشتاز لیست اصلاح طلبان ساری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : 6 نامزد پیشتاز لیست اصلاح طلبان ساری

*

*


X https://sport45.site/