ترافیک نیمه سنگین در جاده های مازندران

تاریخ انتشار : سه شنبه 14 آذر 1396 - ساعت : 17:28

کد مطلب: 39924 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ترافیک نیمه سنگین در جاده های مازندران

مازندشورا: نوشهر - ایرنا - راهداری مازندران اعلام کرد که با قرار گرفتن در ساعات پایانی وقت اداری روز سه شنبه و آغاز سفر مسافران به این استان ، ترافیک در هر سه محور اصلی منتهی به تهران نیمه سنگین شده است .

مازندشورا: کندوان ، هراز و سوادکوه سه جاده اصلی مازندران است که این استان را به تهران و غرب کشور متصل می کند.
بر اساس اعلام راهداری مازندران ، ترافیک در جاده کندوان بیشتر از هراز و سوادکوه است و احتمال دارد در ساعات آینده بر تعداد خودروهای عبوری از این محورها افزوده شود.
در همین حال سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس به خبرنگار ایرنا گفت که هم اکنون ترافیک در این جاده در مسیر جنوب به شمال به سمت چالوس نیمه سنگین است و هر لحظه بر تعداد خودروها افزوده می شود.
مهدی صفایی افزود : در آستانه تعطیلی روز چهارشنبه و پیوند خوردن آن با تعطیلات روزهای پایانی هفته، هم اکنون شاهد افزایش خودروهای در حال تردد در مسیر جنوب به شمال کندوان هستیم که موجب بروز ترافیک نیمه سنگین از تونل کندوان به سمت چالوس شده است.
فردا چهارشنبه پانزدهم آذر ماه برابر با 17 ربیع الاول همزمان با میلاد با سعادت رسول گرامی اسلامی تعطیل رسمی است.
وی گفت که هر لحظه بر تعداد خودروها در مسیر جنوب به شمال جاده افزوده می شود و به همین دلیل به ویژه در محدوده پل زنگوله، سیاه بیشه و هزارچم ترافیک سنگینی را شاهد هستیم.
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس با اشاره به ترافیک مسیر از رانندگان خواست علاوه بر همراه داشتن وسایل مورد نیاز زمستانی، با رعایت قوانین و با سرعت مطمئن و رعایت فاصله طولی از خودروی جلو حرکت کنند.
وی همچنین از آمادگی کامل تمامی نیروهای راهداری خبر داد و گفت که در صورت نیاز نیروهای راهداری وارد عمل می شوند.
حدود 80 کیلومتر از مسیر 160 کیلومتری جاده کوهستانی کندوان در حوزه استحفاظی مازندران واقع است .
** اعمال محدودیت های ترافیکی
پلیس راه نیروی انتظامی به منظور تسهیل در تردد خودروهای مسافران و گردشگران در جاده های مازندران از ظهر امروز سه شنبه محدودیت های ترافیکی را در سه محور اصلی کندوان ، هراز و سوادکوه به اجرا گذاشته است.
بر این اساس ؛ تردد انواع وسایل نقلیه از محور کندوان از ساعت 13 تا 24 امروز سه شنبه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 امروز از کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.
همچنین از ساعت 13 تا 24 روز جمعه مورخ 17 آذر تردد انواع وسایل نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.
علاوه بر این بر اساس اعلام پلیس راهور ، تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس (کندوان ) و بالعکس کماکان ممنوع است .
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز جمعه مورخ 17 آذر از رودهن به سمت آمل ممنوع است و از ساعت 15 تا 24 همان روز با اعلام مأمورین پلیس راه در محل ، از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) یک طرفه خواهد شد .
تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز سه شنبه و از ساعت 6 تا 24 روزهای چهار شنبه ، پنجشنبه و جمعه 16 تا 17 آذر از محور هراز ممنوع است .
لازم به ذکر است که تردد تمامی تریلرها کماکان از محور هراز ممنوع است و رانندگان تریلر باید از از مسیر محور فیروزکوه تردد نمایند .
علاوه بر این ، تونل امامزاده هاشم در محور هراز تا اطلاع بعدی مسدود خواهد بود .
تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز سه شنبه و همچنین 8 تا 24 روز جمعه مورخ17 از تهران به سمت قائمشهر و بالعکس ، ممنوع است .
همچنین مسافران و کسانی که قصد تردد از محورهای استان مازندران را دارند می توانند با تماس با مرکز مدیریت راههای کشور به شماره 141 ، اطلاعات لازم را کسب نمایند .
خبرنگار : سیدمحمد اکبرموسوی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
1295/ 1602/1654

اجتماعي

ترافيك

جاده كندوان

چالوس


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #کندوان #ممنوع #وسایل #ترافیک #چالوس #انواع #مازندران #نقلیه #امروز #اعلام #راهداری #همچنین #مأمورین #تمامی #علاوه #خودروهای #افزوده #سوادکوه #سنگین #تعداد #کامیون #استان #تریلر #کامیونت #بالعکس #سوختی #تریلرها #نمایند #حاملین #استثنای #کماکان #رودهن #تهران #مسافران #هستیم #محدوده #روزهای #چهارشنبه #اکنون #خودروها #رانندگان #اداره #محدودیت #ترافیکی #نیروهای #رعایت #سرپرست #خبرنگار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ترافیک نیمه سنگین در جاده های مازندران

*

*


X https://sport45.site/