شکست سنگین تیم استقلال ساری برابر شاگردان سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان

تاریخ انتشار : جمعه 17 آذر 1396 - ساعت : 18:46

کد مطلب: 40139 چاپ به اشتراگ گذاشتن

شکست سنگین تیم استقلال ساری برابر شاگردان سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان

مازندشورا: ساری - ایرنا - تیم استقلال ساری در هفته نهم مسابقات لیگ برتر فوتسال زنان باشگاههای ایران برابر تیم دانشگاه آزاد تهران که از وجود ' شهرزاد مظفر' سرمربی تیم ملی درکارفنی خود سود می برد، تن به شکست داد تا شرایطی تنها نماینده مازندران برای ادامه لیگ بحرانی تر شود.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا ، دیدار دو تیم استقلال ساری و دانشگاه آزاد تهران در چارچوب هفته نهم مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور روز جمعه در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری برگزار شد و در پایان تیم میهمان با درخشش بازیکنان ملی پوش خود با نتیجه پرگل 11 بر یک تنها نماینده مازندران را در خانه با شکست سنگینی مواجه کرد.
شاگردان ' نجمه مسلمی ' در تیم استقلال ساری که با وجود مشکلات شدید مالی و حمایت نشدن از سوی مسئولان استان برای رویارویی و نشان دادن قابلیت هایشان به سرمربی تیم ملی انگیزه های زیادی برای این مسابقه داشتند ، با این شکست سنگین آخرین امیدشان را برای حفظ سهمیه استان از دست دادند.
هر چند نیامدن سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان وسرمربی فعلی تیم دانشگاه آزاد تهران به ساری باعث دلسرد شدن بازیکنان جوان وجویای نام تیم ساروی شده بود، اما آنان با تمام وجود در مقابل ملی پوشان تیم دانشگاه آزاد تهران که با ترکیب کامل به ساری آمده بودند، رقابت کردند.
نیمه نخست این دیدار تیم دانشگاه آزاد با نتیجه 5 بر یک از میزبان خود استقلال ساری پیش افتاد تا هشدار را به میزبان خود برای پیروزی دراین دیدار داده باشد.
هر چند بازیکنان تیم میزبان در نیمه دوم با وجود تک موقعیت های کسب شده سعی در کاهش اختلاف گل داشتند، اما کادر فنی تیم دانشگاه آزاد که برای کسب 3 امتیاز و جا نماندن از کورس قهرمانی به ساری آمده بودند، با زدن 6 گل دیگر در نیمه دوم حساب کار را 11 بر یک به سود خود به پایان رساندند و 3 امتیاز ارزشمند را به حساب اندوخته های خود اضافه کردند.
تیم استقلال ساری با قبول هفتمین شکست این فصل خود با 4 امتیاز اندوخته ابتدای فصل خود همچنان در مکان یازدهم جدول 12 تیمی مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور باقی ماند.
تیم دانشگاه آزاد اسلامی هم به لطف 3 امتیاز ارزشمند هفته نهم برابر تیم استقلال ساری، 24 امتیازی شد و رده سومی خود در جدول رده بندی این مسابقات را حفظ کرد.
تیم استقلال ساری تنها نماینده مازندران در مسابقات این فصل لیگ برتر فوتسال زنان باشگاه های کشور است.
لیگ برتر فوتسال زنان باشگاه های ایران با حضور 12 تیم درحال برگزاری است.
خبرنگار: مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654

ورزش

فوتسال زنان

ليگ برتر

استقلال ساري


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #ساری #استقلال #فوتسال #دانشگاه #بانوان #امتیاز #مسابقات #بازیکنان #میزبان #تهران #دیدار #سرمربی #باشگاه #داشتند #اندوخته #ارزشمند #استان #باشگاههای #خبرنگار #شاگردان #برابر #سنگین #پایان #نماینده #نتیجه #مازندران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شکست سنگین تیم استقلال ساری برابر شاگردان سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان

*

*


X https://sport45.site/