تیم هندبال ساری قهرمان نیم فصل لیگ برتر هندبال مازندران شد

تاریخ انتشار : شنبه 18 آذر 1396 - ساعت : 03:52

کد مطلب: 40174 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تیم هندبال ساری قهرمان نیم فصل لیگ برتر هندبال مازندران شد

مازندشورا: ساری -ایرنا- تیم هیات هندبال ساری در پایان مسابقات نیم فصل لیگ برتر هندبال باشگاههای مازندران جام شهدای استان به مقام نخست و قهرمانی دست یافت.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا، در پایان بازی های مرحله رفت این مسابقات و در رده سنی جوانان و امید مردان تیم هیات هندبال ساری جمعه شب در هفته سوم این مسابقات در خانه با نتیجه 27 بر 22 تیم بیمه آسیا آمل را شکست داد و با کسب 3 پیروزی متوالی و بدون باخت و 6 امتیاز قهرمان نیم فصل شد.
همچنین تیم هیات هندبال بهشهر که در این هفته با نتیجه نزدیک 28 بر 25 میهمان خود تیم ایمن بتن نوشهر را با شکست مواجه کرد، با دو پیروزی، یک شکست و 4 امتیاز در رده دوم ایستاد.
همچنین تیم های بیمه آسیا و ایمن بتن نوشهر در رده های سوم وچهارم شدند.
در مسابقات امسال لیگ هندبال شهدای مازندران و دربخش مردان 4 تیم بیمه آسیا آمل، هیات بهشهر، هیات ساری و ایمن بتن نوشهر بصورت دوره ای با هم رقابت خواهند کرد.
بازیهای برگشت این مسابقات از روز جمعه هفته آینده برگزار خواهد شد.
** رقابت 9 تیم در لیگ هندبال زنان
همچنین در دومین دوره لیگ هندبال شهدای مازندران که با استقبال خوب بانوان مواجه شده، 9 تیم در دو گروه با هم رقابت می کنند.
در گروه یک این مسابقات چهار تیم ، آینده سازان مامطیر، چلندر، هیات سرخرود و هیات بابلسر حضور دارند و در گروه دوم این مسابقات نیز تیم های هیات قائمشهر، اسرام بابل، هیات آمل، ونوش و مصالح ساختمانی دیوج با هم رقابت می کنند.
نائب رییس هیات هندبال مازندران گفت که مسابقات لیگ امسال بر اساس آیین نامه های ابلاغی و تدوین شده فدراسیون برگزار می شود و تاکید جدی امسال بر نظم و رعایت مقررات در طول برگزاری است تا بتوان از این مسابقات استعدادهای خوب هندبال استان شناسایی ودر تیم های باشگاهی وملی معرفی شوند.
مهری السادت مهدوی افزود، که تیم قهرمان مسابقات بانوان ومردان استان به عنوان نماینده مازندران به مسابقات قهرمانی کشور اعزام خواهد شد.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654

ورزش

هندبال

نتايج نيم فصل

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #هندبال #مسابقات #مازندران #رقابت #نوشهر #امسال #ساری #قهرمان #شهدای #بانوان #استان #برگزار #آینده #بهشهر #مردان #خبرنگار #نتیجه #پیروزی #همچنین #امتیاز #مواجه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تیم هندبال ساری قهرمان نیم فصل لیگ برتر هندبال مازندران شد

*

*


X https://sport45.site/