پاشازاده :نساجی قائمشهر هدفی جز لیگ برتری شدن ندارد

تاریخ انتشار : یکشنبه 19 آذر 1396 - ساعت : 21:30

کد مطلب: 40323 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پاشازاده :نساجی قائمشهر هدفی جز لیگ برتری شدن ندارد

مازندشورا: ساری-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت که تیمش در نیم فصل دوم رقابت های فوتبال لیگ یک هدفی جز سخت کوشی برای لیگ برتری شدن ندارد.

مازندشورا: به گزارش خبرنگارایرنا، مهدی پاشازاده عصر روز یکشنبه درپایان دیدار تیمش برابر راه آهن در هفته هفدهم که به سود نساجی در قائمشهر خاتمه یافت در گفت و گو با خبرنگاران افزود : بازیکنان در نیم فصل اول تلاش خوبی داشتند و توانستند با کسب امتیاز خود را به عنوان تیم مدعی در بالای جدول نگهدارند.
تیم نساجی از 17 بازی نیم فصل اول رقابت های فوتبال لیگ یک ( تا پایان نیم فصل اول ) با 30 امتیاز در رده سوم جدول 18 تیمی این رقابت ها قرار دارد.
** حفظ تمام بازیکنان نساجی در نیم فصل دوم
بازیکن اسبق استقلال تهران تمرکزنداشتن بازیکنان واشتباه داوری را علت اصلی نوسان بازی تیمش در چند هفته پایانی نیم فصل اول دانست و اظهارداشت : در نیم فصل دوم با موافقت مالکان باشگاه که همراهی خوبی را در سال جاری با تیم داشتنند، تعدادی بازیکن جذب خواهیم کرد.
پاشازاده افزود : برنامه تا این جا حفظ تمام بازیکنان نیم فصل اول است و در زمان نقل و انتقال نیز 3 تا 5 بازیکن مورد نیاز را از لیگ یک و حتی لیگ برتر جذب می کنیم تا بتوان با قدرت بیشتری نیم فصل دوم را شروع کنیم.
وی اضافه کرد : نیم فصل دوم رقابت تیم ها تنگ تر می شود و نیاز است تا بازیکنانی داشته باشیم که بتوانند نتایج را حفظ و ما را به هدفمان که لیگ برتری شدن است، برسانند.
در رقابت های فوتبال لیگ یک 18 تیم حضور دارند که در پایان 2 تیم به لیگ برتر صعود می کنند. در سال گذشته تیم پارس جنوبی و سپیدرود رشت از لیگ یگ به لیگ برتر صعود کردند و در سال جاری تا این جا شانس نفت مسجد سلیمان، بادران تهران، نساجی قائمشهر، برق جدید شیراز و خونه به خونه بابل بیش از تیم های دیگر است.
خبرنگار: حسین فلاحتی** انتشاردهنده : محسن حسن نیا
6982/1899

ورزش

فوتبال ليگ يك

پاشازاده

نساجي


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #نساجی #رقابت #پاشازاده #بازیکنان #بازیکن #فوتبال #قائمشهر #تهران #برتری #پایان #امتیاز #افزود

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پاشازاده :نساجی قائمشهر هدفی جز لیگ برتری شدن ندارد

*

*


X https://sport45.site/