نخستین دوره ست که مردم از مدیریت شهری رضایت نسبی دارند/ خبرهای خوشی در راه است +فیلم

تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 فروردین 1396 - ساعت : 16:47

کد مطلب: 19473 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نفجم در گفت و گو با مازندشورا؛

نخستین دوره ست که مردم از مدیریت شهری رضایت نسبی دارند/ خبرهای خوشی در راه است +فیلم

اختصاصی مازندشورا: عضو شورای شهر ساری، تصریح کرد: حضور مردم هم به شهردار هم به اعضای محترم شورا انگیزه می دهد و امیدواریم ساری را تبدیل به یک مرکز استان بالیاقت کنیم که به جای رقابت با شهرهای اطراف، بتواند با مراکز بزرگ استان هایی نظیر اصفهان و مشهد رقابت کند

مازندشورا: فیض ا... نفجم، با بیان اینکه واضح ترین و نمایان ترین تغییرات را  می شود در تغییرات بودجه دید، گفت:  وقتی بودجه شهرداری در 4 سال گذشته از 74 میلیارد تومان به 540 میلیارد به اضافه ی 64 میلیارد متمم رسیده است و شهرداری موظف به اختصاص دادن 40 % آن به پروژه های عمرانی می باشد، مطمئنا مردم گوشه گوشه ی شهر ساری پروژه های مختلف را می بینند و این باعث افتخار این دوره ی شوراست.

وی، افزود: من فکر می کنم این اولین دوره ای ست که مردم از مدیریت شهری رضایت نسبی دارند و مطمئن باشید که خبرهای خوشی در راه است.

عضو شورای شهر ساری، تصریح کرد: حضور مردم هم به شهردار هم به اعضای محترم شورا انگیزه می دهد و امیدواریم ساری را تبدیل به یک مرکز استان بالیاقت کنیم که به جای رقابت با شهرهای اطراف، بتواند با مراکز بزرگ استان هایی نظیر اصفهان و مشهدرقابت کند.


برچسب ها : #نخستین دوره ست که مردم از مدیریت شهری رضایت نسبی دارند #فیض ا... نفجم #خبرهای خوشی در راه هست #عضو شورای شهر ساری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نخستین دوره ست که مردم از مدیریت شهری رضایت نسبی دارند/ خبرهای خوشی در راه است +فیلم

*

*


X https://sport45.site/