عضو هیات رئیسه مجلس :مردم همواره در تصمیم گیری شایستگی نشان دادند

تاریخ انتشار : جمعه 29 اردیبهشت 1396 - ساعت : 23:45

کد مطلب: 23102 چاپ به اشتراگ گذاشتن

عضو هیات رئیسه مجلس :مردم همواره در تصمیم گیری شایستگی نشان دادند

مازندشورا: ساری - ایرنا - عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت : مردم همواره پس از انقلاب اسلامی در گردنه تصمیم گیری از خودشان شایستگی و لیاقت نشان دادند و امروز نیز با حضور حداکثری برگ زرینی دیگری به تاریخ سیاسی کشور اضافه شده است.

مازندشورا: علی اصغر یوسف نژاد عصر جمعه پس از انداختن رای خود به صندوق در محل مهدیه شهر ساری در گفت و گو با خبرنگاران افزود : حضور مردم در انتخابات پیامد ملی و بین الملل دارد و مهم ترین آن به اثبات رساندن اتحاد و انسجام ملت است.
وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی به این آرا و حضور حداکثری مردم نیاز دارد ، اظهار داشت : تا کنون مردم با شور و شوق ،با علاقه و با انگیزه با ایستادن در صف های طولانی در این عرصه سیاسی و سرنوشت ساز مشارکت داشتند.
یوسف نژاد با بیان اینکه حضور حداکثری مردم اعتبار بین المللی برای حمایت از رئیس جمهوری دارد، گفت : فهم ،شعور و درک مردم بالا است و مردم با منطق ،دقت و استدلال نامزد های رئیس جمهوری و شورای اسلامی را انتخاب می کنند.
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تا کنون رای گیری در این شهرستان ها بدون کمترین تنش در حال برگزاری است ، خاطر نشان کرد : درک و بینش مردم نسبت به مسایل سیاسی بالا رفته است و از نظر فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی به درجه ای رسیده ایم که باید به مردم اعتماد کنیم چراکه مردم خوب انتخاب می کنند.
یوسف نژاد حضور مردم را با ارزش و معنا دار برای استحکام و اقتدار نظام دانست و گفت : کمک به همدیگر و رفاقت ها را از فردا که نتایج اعلام می شود ، شاهد خواهیم بود.
عضو هیات رئیسه مجلس تصریح کرد: از فردا رقابت باید جایش را به رفاقت بدهد و همه باید برای بهبود و پیشرفت کشور با همدلی ، همسویی و همفکری تلاش کنیم.
در مازندران انتخابات در 58 شهر و افزون بر 2626 روستای برگزار می شود.
خبرنگار : سید رضا هاشمی کروئی ** تنظیم کننده : حسن فلاحتی ** انتشار دهنده :
6990/1654


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #سیاسی #یوسف نژاد #جمهوری #اسلامی #اینکه #انتخابات #رفاقت #شورای #رئیسه #حداکثری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : عضو هیات رئیسه مجلس :مردم همواره در تصمیم گیری شایستگی نشان دادند

*

*


X https://sport45.site/