مه‌آلود بودن کندوان و سوادکوه / کندوان از امشب مسدود می‌شود

تاریخ انتشار : شنبه 11 آذر 1396 - ساعت : 16:53

کد مطلب: 39614 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران:

مه‌آلود بودن کندوان و سوادکوه / کندوان از امشب مسدود می‌شود

مازندشورا: مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: محورهای گدوک سوادکوه و هزارچم کندوان به‌صورت مه‌آلود است.

مازندشورا:محسن هاشمی امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر آمد وشد خودروها در محورهای هراز، کندوان، سوادکوه و سمنان مازندران به‌صورت عادی و روان است‌.

وی ادامه داد: همچنین وضعیت محورهای گدوک سوادکوه و هزارچم کندوان به‌صورت مه‌آلود بوده و با کاهش دید همراه است که لازم است رانندگان با رعایت سرعت مطمئنه تردد کنند.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران با تأکید بر ضرورت همراه داشتن تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ برای رانندگان، خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت جوی لازم است رانندگان تجهیزات زمستانی را به همراه داشته باشند تا با مشکلی مواجه نشوند.

هاشمی با اشاره به انسداد محور کندوان، اضافه کرد: انسداد شبانه این محور از ساعت ۲۱:۳۰ تا ساعت ۵ بامداد روز بعد اعمال خواهد شد، انسداد محور کندوان روزهای شنبه تا سه‌شنبه هر هفته به جزءایام تعطیل اعمال می‌شود و تا 23 آذر ماه امسال ادامه دارد.

وی در پایان گفت: افراد برای اطلاع از آخرین وضعیت جاده‌های مازندران می‌توانند با سامانه ۱۴۱ تماس بگیرند و در جریان آخرین وضعیت قرار گیرند‌.

۸۶۰۳۴/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #کندوان #وضعیت #مازندران #رانندگان #همراه #سوادکوه #انسداد #اعمال #تجهیزات #زمستانی #به‌صورت #مه‌آلود #راه‌های #هاشمی #محورهای #مدیریت #ادامه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مه‌آلود بودن کندوان و سوادکوه / کندوان از امشب مسدود می‌شود

*

*


X https://sport45.site/