همه مسلمین جهان باید علیه استکبار جهانی بسیج شوند

تاریخ انتشار : جمعه 17 آذر 1396 - ساعت : 18:04

کد مطلب: 40137 چاپ به اشتراگ گذاشتن

همه مسلمین جهان باید علیه استکبار جهانی بسیج شوند

مازندشورا: ساری - ایرنا - نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری با تاکید بر ضرورت وحدت و هماهنگی مسلمانان جهان برای مقابله با تصمیم رئیس جمهوری آمریکا ، گفت : همه مسلمین جهان باید علیه استکبار جهانی و نظام صهیونیستی بسیج شوند.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا ، آیت الله نور الله طبرسی در خطبه های نماز جمعه ساری ضمن محکوم کردن اقدام رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت المقدس ، افزود : با این کار احمقانه ، هویت مسلمانان به خطر می افتد.
وی با اشاره به اینکه دوستی برخی از سران کشورهای اسلامی با آمریکا اجازه چنین جسارتی را به ترامپ دیوانه داده است ، گفت : این مصوبه از 22 سال پیش در دستور کار شیطان بزرگ بود ، اما هیچ یک از روسای جمهوری پیشین جرات امضای آن را نداشتند.
خطیب جمعه ساری یاد آور شد : امضای این مصوبه ننگین همزمان با ولادت حضرت پیامبر اکرم (ص) و برگزاری اجلاس وحدت در ایران اسلامی در واقع توهین تعمدی به عموم مسلمین جهان بوده و آنان نباید در مقابل این شیطان صفتان آرام بگیرند.
نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری گفت : اعلام آخرین جمعه ماه رمضان به عنوان روز جهانی قدس توسط امام خمینی (ره) شاید به عقیده بعضی از افراد کار بیهوده و سنبلیک به نظر می رسید ، اما ایشان با درایت و تیز بینی خود امروز را پیش بینی می کردند و اصرار داشتند که دفاع از قدس شریف در برابر ظلم ظالمان باید با زندگی شخصی و اجتماعی تک تک مسلمین گره بخورد.
او خطاب به مسلمانان جهان ، گفت : از رهبران سیاسی شما آبی گرم نمی شود و آنان با دراز کردن دست دوستی به سوی استکبار و صهیونیست جهانخوار ، تن به این اقدام رذیلانه داده اند لذا خودتان باید با پیروی از ولی امر مسلمین در مقابل آمریکا و همپیمانانش بپا خیزید.
طبرسی بزرگ ترین هدف جمهوری اسلامی را دفاع از حیثیت مسلمانان دانست و افزود : در صورت آرام گرفتن و بی تفاوتی مسلمین، این بار نوبت مکه و مدینه خواهد رسید و ما هویتی برای ارائه نخواهیم داشت.
عضو خبرگان رهبری خطاب به برخی از سران کشورهای اسلامی که با آمریکا دست دوستی داده اند ، گفت : سرنوشت حسنی مبارک ، قذافی و محمد رضا شاه باید برای شما درس عبرتی باشد و بدانید که در صورت قیام مردم ، شیطان بزرگ توان حمایت از شما را نخواهد داشت.
طبرسی همچنین از مردم خواست تا با همان شور و هیجان روز های نخست در فکر کمک به زلزه زدگان کرمانشاه باشند و از ارسال لباس های کهنه خود داری کرده و احترام این هموطنان را همواره حفظ کنید.
خبرنگار: زهره کرمی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7330/1654

سياسي

نمازجمعه

آيت الله طبرسي

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #مسلمین #آمریکا #اسلامی #شیطان #مسلمانان #جمهوری #دوستی #طبرسی #مازندران #مقابل #خبرگان #رهبری #ساری #امضای #مصوبه #خبرنگار #افزود #کشورهای #جهانی #اقدام #استکبار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : همه مسلمین جهان باید علیه استکبار جهانی بسیج شوند

*

*


X https://sport45.site/