پسماند مازندران با استفاده از ابزارهای نوین مدیریت شود

تاریخ انتشار : یکشنبه 25 آذر 1397 - ساعت : 18:11

کد مطلب: 51115 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون توسعه فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری:

پسماند مازندران با استفاده از ابزارهای نوین مدیریت شود

مازندشورا: معاون توسعه فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: باید به اثرات مخرب زیست محیطی و مدیریت پسماند در مازندران بااستفاده از ابزارهای فناوری نوین توجه شود.

مازندشورا: اسماعیل قادری فر  در دیدار با استاندار مازندران اظهار داشت:معاونت علمی برای فعالیت در زمینه های مختلف با استانداری و دستگاههای اجرایی در راستای توسعه اقتصاد دانش بنیان آمادگی کامل دارد.

وی افزود:معاونت علمی در راستای شکل گیری و تقویت زیست بوم نوآوری و با رویکرد حمایت از کارآفرینی فناورانه با حمایت ها و اعطای تسهیلات به شرکت های خصوصی  دانش بنیان، ظرفیت تولید و اشتغال را افزایش می‌دهد.

معاون توسعه فناوری معاونت علمی اظهار داشت: باید به اثرات مخرب زیست محیطی و مدیریت پسماند در مازندران با استفاده از ابزارهای فناوری نوین نیز توجه بیشتری شود و به عنوان مثال برای حل مشکلات پسماند، چند شرکت دانش بنیان در بخش امحای زباله های بیمارستانی در استان فعال و خواستار همکاری با بیمارستان ها هستند.

وی همچنین ضمن تایید سیاست پروژه محوری استاندار جدید، از آماده بودن کامل معاونت علمی در حمایت از کسب و کارهای فناورانه و نوآورانه در این  استان خبر داد./ مهر


برچسب ها : #پسماند مازندران با استفاده از ابزارهای نوین مدیریت شود #معاون توسعه فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری #اسماعیل قادری فر #پسماند مازندران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پسماند مازندران با استفاده از ابزارهای نوین مدیریت شود

*

*


X https://sport45.site/