محوریت فعالیت های سازمان سلامت شهر؛ سلامت شهروندان است

تاریخ انتشار : دوشنبه 26 آذر 1397 - ساعت : 14:44

کد مطلب: 51119 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رجبی سرپرست سازمان مدیریت پسماند؛

محوریت فعالیت های سازمان سلامت شهر؛ سلامت شهروندان است

مازندشورا: سرپرست سازمان مدیریت پسماند به اقدامات سازمان مدیریت پسماند در زمینه تفکیک زباله از مبداء و فرهنگ سازی و آموزش اشاره کرده و گفت: فعالیت های سازمان با محوریت سلامت شهر ؛ سلامت شهروندان برنامه ریزی خواهد شد

مازندشورا: عباس رجبی سرپرست سازمان مدیریت پسماند، فعالیت های این سازمان را در راستای حفظ محیط زیست ، بهداشت شهری و سلامت شهر ؛ سلامت شهروندان عنوان کرد و گفت: تفکیک پسماند شهری، ساماندهی خاک و نخاله ساختمانی، شست و شو و نظافت معابر شهری، لایروبی انهار سطح شهر و مدیریت آب های سطحی در روزهای بارانی از فعالیت هایی بوده که توانسته در راستای سلامت شهر و شهروندان اجرایی شود.

وی طرح تفکیک زباله از مبداء را مورد توجه قرار داد و افزود: با توجه به اینکه در حدود 20 درصد از زباله های تولیدی شهری ، زباله های قابل بازیافت بوده ، در این راستا ، پروژه تفکیک پسماند شهر (تپش ) عملیاتی شد.

رجبی طرح تپش را یک پروژه فرهنگی عنوان کرد و افزود: در این زمینه و برای جلب مشارکت شهروندان ، فعالیت های موثری را در زمینه های فرهنگی، آموزشی و تبلیغاتی برای رده های سنی مختلف اجرایی شد.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری ، با قدردانی از حمایت ها و پشتیبانی های مهدی عبوری شهردار ساری و اعضای شورای اسلامی شهر از طرح ها و برنامه ریزی های این سازمان در زمینه مدیریت صحیح پسماند ها خاطر نشان کرد: با مشارکت شهروندان و پیشبرد طرح های اجرایی و نیز آموزش و فرهنگ سازی کوتاه و بلند مدت ، اهداف مدیریت شهری در زمینه سلامت شهر ؛ سلامت شهروندان به نتیجه خواهد رسید.


منبع : شهرداری ساری

برچسب ها : #عباس رجبی سرپرست سازمان مدیریت پسماند #سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری #محوریت فعالیت های سازمان سلامت شهر؛ سلامت شهروندان است #شهرداری ساری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : محوریت فعالیت های سازمان سلامت شهر؛ سلامت شهروندان است

*

*


X https://sport45.site/