دکتر همت محمد نژاد با نام نویسی در انتخابات شورای شهر ساری سوگند خورد که... + ویدئو

تاریخ انتشار : یکشنبه 06 فروردین 1396 - ساعت : 19:38

کد مطلب: 18541 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ببینید؛

دکتر همت محمد نژاد با نام نویسی در انتخابات شورای شهر ساری سوگند خورد که... + ویدئو

اختصاصی مازندشورا: همت محمد‌نژاد در آخرین روز ثبت نام به اتفاق جمعی از اساتید و اصناف و ورزشکاران، با حضور در فرمانداری شهرستان ساری به جمع داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شورای شهر ساری پیوست و گفت: احساس می‌شود مردم ساری به حق واقعی خود نرسیده‌اند و شهرستان ساری از معدود مراکزاستانی است که با توجه به ظرفیت‎هایی که دارد از جایگاه واقعی خود مغفول مانده و به توسعه مورد انتظار نرسیده است

اختصاصی مازندشورا: دکتر همت محمدنژاد، از چهره های علمی و دانشگاهی مرکز استان است که در راستای بهبود وضعیت ساری پای در عرصه انتخابات شورای ساری نهاد. وی به حضور نخبگان و استفاده از دانش آنها به عنوان مشاوران مدیریت شهری اعتقاد دارد و آن را گامی موثر در شناسایی کاستی ها و توسعه ی شهر می داند.

محمدنژاد، بسیاری از ضعف ها و معضلات شهر را عدم اطلاع رسانی و ناآگاهی کافی می داند و معتقد است تنها راه و زودبازده ترین راه خروج از وضعیت فعلی شهر «آموزش صحیح مجموعه مدیریت شهری و شهروندان از حقوق و وظایف خود» می داند و می گوید: «ژاپن پیشرفت کشور خود را مدیون آموزش است و نیاز است هرچه زودتر به این عرصه ورود پیدا کنیم».

وی علاوه بر وجهه ی دانشگاهی (عضو هئیت علمی و رئیس انجمن نخبگان شهرستان ساری)، در میان گروه های مختلف مردمی نیز چهره ای نام آشنا و مورد وثوق است و به صداقت، پاکدستی، مردمی بودن، مسئولیت پذیری و خدمت صادقانه شهرت دارد.

محمدنژاد از نامزدهای مطرح پنجمین دوره انتخابات شورای شهر ساری است و از حمایت گسترده فرهنگیان، ورزشکاران، اصناف، بازاریان و توده های مختلف مردمی برخوردار است.

همت محمد‌نژاد در آخرین روز ثبت نام به اتفاق جمعی از اساتید و اصناف و ورزشکاران، با حضور در فرمانداری شهرستان ساری به جمع داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شورای شهر ساری پیوست و پس از نان نویسی در گفت‌و گو با خبرنگار مازندشورا ضمن عرض تبریک به مناسبت عید نووز هدف خود از حضور در انتخابات را خدمت به مردم شهر خود دانست و گفت: احساس می‌شود مردم ساری به حق واقعی خود نرسیده‌اند و شهرستان ساری از معدود مراکزاستانی است که با توجه به ظرفیت‎هایی که دارد از جایگاه واقعی خود مغفول مانده و به توسعه مورد انتظار نرسیده است.

وی افزود: باید تلاش کرد تا این شهر به حق واقعی خود برسد و تبدیل به شهری توسعه یافته شود.

داوطلب انتخابات پنجمین دوره انتخابات شورای ساری، با بیان اینکه نوکری مردم افتخار من است، گفت: بنده با این رویکرد وارد عرصه شدم و تمام تلاشم علاوه بر اعتلا و توسعه شهرستان ساری ایجاد شغل برای جوانان و جلوگیری از فقر است.

محمدنژاد، خطاب به شهروندان ساروی، بیان کرد: انتظار می رود انتخابی درست همراه با دقت و آگاهی داشته باشند تا با انتخاب افراد متعهد و متخصص در روند توسعه شهری موثر باشند.
وی، استقبال داوطلبان این دوره را بسیار پرشور و با کیفیت عنوان کرد و گفت: در این دوره افراد متخصص‌تری نسبت به چهار دوره قبل در صحنه حاضر شدند.

داوطلب انتخابات پنجمین دوره انتخابات شورای ساری، با تاکید بر انتخاب آگاهانه افراد اصلح توسط مردم، افزود: با انتخاب درست می‌توان گام های بزرگی برای پیشرفت شهر برداشت.

محمدنژاد، در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای همه شهروندان گفت: همه همشهریان عضو را عضو خانواده‌ام می دانم و برایم عزیز هستند و برای همه آرزوی به‌روزی دارم.

لازم به ذکر است دکتر محمد نژاد پس از ثبت نام با حضور در گلزار شهدای گمنام، سوگند یاد کرد که در صورت پیروزی جز به خدمت به مردم و سازندگی شهر نیندیشد. مشروح این سوگند نامه را ببینید.


برچسب ها : #همت محمدنژاد #دکتر محمدنژاد #سوگند محمدنژاد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دکتر همت محمد نژاد با نام نویسی در انتخابات شورای شهر ساری سوگند خورد که... + ویدئو

*

*


X https://sport45.site/