70 درصد شورای چهارم بابل تغییر می کند/ تشریح برنامه اصلاح طلبان بابل برای انتخابات شورا/ نمره عملکرد مدیریت شهری بابل نمره 14 است

تاریخ انتشار : یکشنبه 20 فروردین 1396 - ساعت : 12:54

کد مطلب: 19405 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان شهر بابل در گفت و گو با مازندشورا؛

70 درصد شورای چهارم بابل تغییر می کند/ تشریح برنامه اصلاح طلبان بابل برای انتخابات شورا/ نمره عملکرد مدیریت شهری بابل نمره 14 است

اختصاصی مازندشورا: رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان شهر بابل، بیان کرد: ما در پی اجماع نیروها از گروه های مختلف هستیم چرا که کار شورا را سیاسی نمی دانیم گرچه اعتقاد داریم باید نیروهایی انتخاب شوند که شم سیاسی داشته باشند. ما به دنبال لیستی تخصص گرا با تنوع تخصص هستیم. در واقع حضور نیروهای سیاسی هرگز به معنای سیاسی کاری یا سیاست زدگی نیست

اختصاصی مازندشورا: سید مصطفی میرتبار کارشناس ارشد رشته کشاورزی و رئیس سابق سازمان کشاورزی شهرستان بابل است. وی در حال حاضر ریاست شورای هماهنگی اصلاح طلبان شهر بابل را برعهده دارد. به همین دلیل برای آگاهی از تحرکات انتخاباتی شهر بابل و برنامه اصلاح طلبان این شهر، به سراغ ایشان رفتیم و گفت و گویی انجام دادیم که مشروح بخش نخست آن از نظرتان می گذرد: 

سید مصطفی میرتبار، در گفت و گو با خبرنگار مازندشورا، با بیان اینکه انتخابات شوراهای اسلامی به عنوان پارلمان شهری از جایگاه بسیار مهمی برخوردار است، گفت: شوراها هنوز در جایگاه واقعی خود قرار نگرفته اند.

 

وی، افزود: انتخابات شورا همچنین یک نوع ظرفیت سازی است که می تواند نیروهای زیادی را به عرصه سیاسی اجتماعی جامعه معرفی کند.

 

میرتبار، درباره برنامه اصلاح طلبان بابل درباره انتخابات شورای شهر، اظهار کرد: سیاست ما این است که در انتخابات شورا فعالانه شرکت کنیم و در نهایت لیستی منسجم ارائه کنیم.

 

رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان شهر بابل، تصریح کرد: در ارائه لیست سعی ما این است که از توجه صرف به شاخص های سیاسی محض اجتناب کنیم چرا که این می تواند یکی از خطاها و نقاط آسیب پذیر باشد.

 

میرتبار، با بیان اینکه ورود نیروهای سیاسی شرط لازم است اما کافی نیست، گفت: نیاز است از ظرفیت نیروهای متخصص و قوی، افرادی کنشگر اجتماعی که نگاهی نو و توسعه گرا دارند، نیز استفاده کنیم.

 

وی، ادامه داد: ما در پی اجماع نیروها از گروه های مختلف هستیم چرا که کار شورا را سیاسی نمی دانیم گرچه اعتقاد داریم باید نیروهایی انتخاب شوند که شم سیاسی داشته باشند. ما به دنبال لیستی تخصص گرا با تنوع تخصص هستیم. در واقع حضور نیروهای سیاسی هرگز به معنای سیاسی کاری یا سیاست زدگی نیست.

 

رییس شورای هماهنگی اصلاح طلبان شهر بابل، درباره عملکرد تیم مدیریت شهری بابل، بیان کرد: شهردار محصول انتخاب اعضای شورا است بنابراین در مورد عملکرد شهردار در درجه اول شورای شهر مسئول و پاسخگو است چرا که شورا حق انتخاب، نظارت و کنترل دارد. بر همین اساس حق دارد از همه ابزار و لوازم خود برای نظارت و کنترل عملکرد شهرداری استفاده کرده و شهردار نیز موظف به پاسخگویی و همکاری است. اما اگر خدای ناکرده شورا از اختیارات خود جهت فشار به شهرداری و امتیازگیری های غیر قانونی استفاده کند یا مسائل شخصی خود را دخالت دهند مدیریت شهری از اهداف خود خارج می شوند.

 

میرتبار افزود: در چنین شرایطی مردم بسیار هوشیارانه وارد خواهند شد و تصمیمات دیگری خواهند گرفت.

 

وی، با بیان اینکه مجموع عملکرد شورا و شهرداری باید به گونه ای باشد که بازتاب شانیت مردم بابل باشد، گفت: مردم بابل مردمی بافرهنگ هستند. غنای فرهنگی در این شهر موج می زند و تنوع و تکثر فرهنگی بی نظیری در استان دارد و از جمله شهرهای توسعه یافته استان از نظر فرهنگی و اجتماعی است.

 

رییس شورای هماهنگی اصلاح طلبان شهر بابل، با اعلام اینکه در مجموع به مدیریت شهری بابل نمره 14 می دهم، خاطرنشان کرد: شورای چهارم بابل در انتخابات آتی 70 درصد تغییر می کند

 میرتبار در پایان اعلام کرد: همه مردم را دعوت می کنیم در انتخابات شرکت کنند و انتخابات شورا را کمتر از انتخابات ریاست جمهوری نمی داند.     

نویسنده :

برچسب ها : #سید مصطفی میرتبار #اصلاح طلب بابل #انتخابات شورا


70 درصد شورای چهارم بابل تغییر می کند/ تشریح برنامه اصلاح طلبان بابل برای انتخابات شورا/ نمره عملکرد مدیریت شهری بابل نمره 14 است

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : 70 درصد شورای چهارم بابل تغییر می کند/ تشریح برنامه اصلاح طلبان بابل برای انتخابات شورا/ نمره عملکرد مدیریت شهری بابل نمره 14 است

*

*


X https://sport45.site/