در استیفای حقوق مردم اهل مماشات با کسی نیستم

تاریخ انتشار : شنبه 30 اردیبهشت 1396 - ساعت : 20:53

کد مطلب: 23176 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پاسخ یوسف‌نژاد به اما و اگرهای در انتخابات ساری:

در استیفای حقوق مردم اهل مماشات با کسی نیستم

اختصاصی مازندشورا: از این حهت بنده به عنوان خدمت گزاری کوچک به هیچ وجه قائل به این موضوع نیستم که لکه‌ای این حضور شکوهمند را مخدوش کند و هر اقدامی که می‌تواند امر صیانت از آرا به حق مردم را ممکن سازد. پیگیری و مطالبه می‌کنم و در این خصوص اهل مماشات با شخص و جریانی نیستم و نخواهم بود

اختصاصی مازندشورا: روز 29 اردیبهشت شاهد حماسه‌ بی‌نظیر در کشور بودیم که برگی زرین در تاریخ جمهوری اسلامی ایران خواهد بود. به همین منظور با دکتر یوسف‌نژاد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی مصاحبه‌ای داشتیم که در ادامه می‌آید:

 

- در روز گذشته شاهد انتخابات باشکوهی در مازندران و شهر ساری بودیم. سخن شما با مردم چیست؟

یوسف‌نژاد: شایسته می‌دانم به سهم خود از مجموعه عوامل اجرایی، نظارتی که برگزار کننده انتخابات شکوهمند اردیبهشت ماه 96 بوده‌اند سپاسگزاری کنم. همچنین از زحمت کشان و فعالان نهادهای امنیتی، نظامی و نظارتی که زمینه این حضور فرخنده و مبارک را فراهم کرده اند تقدیر نمایم.

از اصحاب رسانه، فعالان فضای مجازی، ستادهای انتخاباتی کاندیداها اعم از شوراها و ریاست جمهوری نیز تشکر می‌کنم. به یقین اعلام می‌کنم که برنده واقعی انتخابات مردم قهرمان کشورمان و شهر استان ما می‌باشد و بهره اصلی این حضور ارزشمند نصیب ایران عزیز و نظام مقدس‌مان شده است که با رهبری داهیانه رهبری معظم انقلاب در مسیر تعالی و بلوغ در ابعاد مختلف قرار دارد.

- مازندرانی‌ها با دکتر حسن روحانی بیش از 200 هزار رای بیشتر از سال 92 نشان از اقبال مردم مازندران به دکتر حسن روحانی داشتند. نظر شما در این مورد چیست؟

یوسف‌نژاد: تاکید می‌کنم اثرات این حضور کم نظیر تا مدت‌های مدید به عنوان برگی ارزشمند در تاریخ گرانقدر کشور عزیزمان درج و ضبط خواهد شد. انتخاب جناب دکتر روحانی همان گونه که عرض کردم توامان با حرکت در مسیر تحقق اهداف همسو با منافع ملی تعبیر می‌شود. این حسن انتخاب به مردم عزیز و رهبری معظم تبریک عرض می‌کنم.

امیدوارم جناب روحانی و دولت تدبیر و امید با مغتنم شماری پشتوانه گران‌سنگ مردم شریف تحقق خواسته‌های مردم و بهره‌گیری از دیدگاه‌های منتقدان، نخبگان و کارشناسان در جهت بهبود امور اقدام کند از سویی دولت و جناب روحانی همان گونه که تاکنون به اثبات رسانده در جهت عمل به وعده‌ها و میثاق خود با مردم کوشا باشد.

 

- در انتخابات شورای اسلامی شهر ساری حرف و حدیث‌های بسیاری وجود دارد. در این مورد نظر شما چیست؟

یوسف‌نژاد: بنده به عنوان وکیل مردم شهرستان موظف و مکلف به استیفای حقوق همشهریان از مسیر قانونی می‌باشم.

خوشبختانه قانون انتخابات در کشورمان و اصل برگزاری انتخابات در کشور عزیزمان و نظام مقدس‌مان به گونه‌ای است فرایند مطالبه حق و اکثر رسیدگی به شکایات و اعتراضات در جای جای آن جاری و ممکن می باشد و بنده نیز هر اقدامی که به این مهم کمک کند را پیگیری و مطالبه می‌کنم.

از این حهت بنده به عنوان خدمت گزاری کوچک به هیچ وجه قائل به این موضوع نیستم که لکه‌ای این حضور شکوهمند را مخدوش کند و هر اقدامی که می‌تواند امر صیانت از آرا به حق مردم را ممکن سازد. پیگیری و مطالبه می‌کنم و در این خصوص اهل مماشات با شخص و جریانی نیستم و نخواهم بود. ان‌شاالله.


برچسب ها : #یوسف نژاد #انتخابات ساری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : در استیفای حقوق مردم اهل مماشات با کسی نیستم

*

*


X https://sport45.site/