اپلیکیشن پیام آسان‌ترین روش پرداخت قبوض تلفن است

تاریخ انتشار : چهار شنبه 01 شهریور 1396 - ساعت : 09:17

کد مطلب: 29541 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران:

اپلیکیشن پیام آسان‌ترین روش پرداخت قبوض تلفن است

مازندشورا: مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران گفت: اپلیکیشن پیام راه‌اندازی شده که یکی از آسان‌ترین راه برای پرداخت قبوض تلفن ثابت در سراسر کشور است.

مازندشورا:محمدجواد موسوی در شهرستان ساری با اشاره به راه‌اندازی اپلیکیشن پرداخت آسان در مخابرات استان اظهار کرد: اپلیکیشن پیام راه‌اندازی شده که یکی از آسان‌ترین راه برای پرداخت قبوض تلفن ثابت در سراسر کشور است.

وی بیان کرد: مالکان تلفن ثابت باید شماره همراه خود را در اختیار مخابرات قراردهند و از این طریق پیامکی برای آنان ارسال می‌شود که می‌توانند آن را دانلود و روی تلفن همراه خود نصب کنند.

مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران ادامه داد: مزیت این کار این است که کارکرد و هزینه تلفن همراه به تلفن همراه مشترک ارسال می‌شود.

موسوی با بیان اینکه برای پرداخت کارکرد تلفن ثابت از طریق اپلیکیشن پیام هیچ مشکل امنیتی وجود ندارد، اضافه کرد: افراد برای نصب باید روی آدرس http.//payam.tci.ir/dl کلیک کرده و پس از دانلود و نصب آن عملیات پرداخت را انجام دهند که در پایان شماره پیگیری به فرد ارائه می‌شود.

وی در پایان گفت: با توجه به اینکه همه کارها به سمت الکترونیکی سوق یافته این اقدام در راستای تسهیل در پرداخت بوده و پرداخت از طریف اپلیکیشن پیام در هر ساعتی از شبانه‌روز امکان‌پذیر است.

86034/ج
 


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #پرداخت #اپلیکیشن #مخابرات #همراه #ارسال #دانلود #اینکه #پایان #کارکرد #راه‌اندازی #مازندران #آسان‌ترین #موسوی #مدیرعامل #شماره

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اپلیکیشن پیام آسان‌ترین روش پرداخت قبوض تلفن است

*

*


X https://sport45.site/