نمایشگاه توانمندی بانوان  مازندران در قائمشهر گشایش یافت

تاریخ انتشار : سه شنبه 02 آبان 1396 - ساعت : 02:20

کد مطلب: 35654 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نمایشگاه توانمندی بانوان مازندران در قائمشهر گشایش یافت

مازندشورا: ساری – ایرنا – نمایشگاه توانمندی بانوان و خانواده مازندرانی با نام '| لتکا '| دوشنبه شب با حضور معاون زنان و امور خانواده رئیس جمهوری و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در محل نمایشگاه بین المللی استان واقع در قائمشهر گشایش یافت .

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا ، این نمایشگاه در فضایی به مساحت یکهزار و 700 متر مربع و با 80 غرفه آغاز به کار کرد و در آن تولیدات زنان استان از قبیل صنایع دستی ، گل ، فرش ، محصولات روستائی و مواد غذائی به صورت مستقیم عرضه می شود.
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران در حاشیه گشایش این نمایشگاه در جمع خبرنگاران گفت که در این نمایشگاه بیش از 80 نفر از بانوان کارآفرین حضور دارند که تمام غرفه ها به صورت رایگان در اختیار این بانوان قرار گرفته است .
مریم جمشیدی با بیان اینکه استان مازندران زنان توانمند بسیاری دارد ، افزود : هدف از برگزاری این نمایشگاه آن است تا این بانوان محصولات خود را عرضه و به فروش برسانند.
وی با اشاره به اینکه در سه سال اخیر به بیش از 500 نفر از زنان توانمند تسهیلات خود اشتغالی پرداخت شده است ، بیان کرد : در این راستا هم به فعالیت مشغول شده اند .
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت که همچنین غیر از بانوانی که کار داشته اند ، امور بانوان استانداری در زمینه توسعه تولید محصولات به آنها کمک کرده است .
به گفته جمشیدی ، این نمایشگاه نهمین نمایشگاهی است که در این مکان برگزار می شود تا بانوان به ارائه محصولاتشان بپردازند.
این نمایشگاه همه روزه تا پنجم آبان ماه از ساعت 16 تا 21 پذیرای علاقه مندان است .
خبرنگار : مونا معینی کوچکسرائی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7334/1654

اقتصاد

نمايشگاه

توليدات بانوان

قائمشهر


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #بانوان #نمایشگاه #مازندران #محصولات #استانداری #توانمند #اینکه #جمشیدی #استان #قائمشهر #گشایش #خبرنگار #خانواده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نمایشگاه توانمندی بانوان مازندران در قائمشهر گشایش یافت

*

*


X https://sport45.site/