فرامز درخشنده سرپرست  ایلنا مازندران در آرامگاه ابدیش آرام گرفت

تاریخ انتشار : جمعه 12 آبان 1396 - ساعت : 15:27

کد مطلب: 36836 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرامز درخشنده سرپرست ایلنا مازندران در آرامگاه ابدیش آرام گرفت

مازندشورا: ساری- ایرنا - پیکر فرامز درخشنده خبرنگار و سرپرست فقید خبرگزاری ایلنا( کارو کارگر) صبح امروز جمعه پس از تشیع با شکوه از سوی همکاران و مسوولان اجرایی استانی و شهری در آرمگاه ابدیش در گلزار ملامجدالدین شهر ساری آرام گرفت.

مازندشورا: درخشنده ، سرپرست خبرگزاری ایلنا در استان مازندران پس از سالها تحمل درد و رنج بیماری سرطان صبح روز گذشته پنجشنبه در سن 54 سالگی در بیمارستان حکمت شهر ساری در گذشت.
فرامز درخشنده در سال 1342 در کرمانشاه متولد شد و همزمان با حضورش در مازندران بیش از 2 دهه در عرصه خبر و روزنامه نگاری در این استان تحت عنوان خبرنگار و سرپرست خبرگزاری ایلنا و روزنامه کار و کارگر در این خطه شمال کشور فعالیت کرد.
فعالیت حرفه ای در حوزه خبری و اطلاع رسانی به ویژه حمایت بی بدیلش از حقوق کارگران در مازندران و اخلاق محوری از ایشان به عنوان فرد اخلاق گرا در اصول حرفه ای خبرنگاری ساخت که توانست تا پایان عمر و حتی پس از آن الگویی برای سایر خبرنگاران باشد.
اهالی رسانه مازندران ، مرحوم درخشنده را به خاطر نوشته های ماندگارش با عناوین 'این جا مازندران استان فقر پنهان' چه زمانی چک در وجه کارگران کشیده می شود' انتخابات مازندران و مچ هایی که باز شد!!و نقش رسانه ها در انتخابات آینده هیچ گاه فراموش نخواهند کرد .
مجموعه خبرگزاری ایرنا در استان مازندران در گذشت این مرد با اخلاق رسانه را به جامعه خبر و خانواده داغدارش تسلیت گفته و از خداوند منان علو درجات را برای وی مسالت دارد .
خبرنگار: سید رضا هاشمی کروئی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
6990/1654

اجتماعي

خاكسپاري

روزنامه نگار

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #مازندران #استان #درخشنده #رسانه #اخلاق #روزنامه #خبرگزاری #ایلنا #سرپرست #انتخابات #کارگران #فعالیت #فرامز #عنوان #خبرنگار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : فرامز درخشنده سرپرست ایلنا مازندران در آرامگاه ابدیش آرام گرفت

*

*


X https://sport45.site/