گره گشایی از مشکل 24 واحد معدنی مازندران در سال جاری

تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 - ساعت : 14:13

کد مطلب: 40058 چاپ به اشتراگ گذاشتن

گره گشایی از مشکل 24 واحد معدنی مازندران در سال جاری

مازندشورا: ساری – ایرنا - معاون معدنی اداره کل صنعت ، معدن و تجارت مازندران گفت : امسال تاکنون پرونده 24 واحد معدنی برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل ارسال شده است تا با دریافت این نوع حمایت های مادی چرخه تولید و کار خود را رونق ببخشند .

مازندشورا: یزدان برسان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا پرداخت تسهیلات به این واحدهای معدنی را از 2 طریق ثبت نام در سامانه بهین یاب و تقاضای وام از صندوق سرمایه گذاری بیمه های معدنی برشمرد .
وی افزود : 12 واحد معدنی مازندران برای دریافت تسهیلات در سامانه بهین یاب ثبت نام کردند و تقاضای آنها بررسی و مورد موافقت قرار گرفت .
معاون معدنی مازندران اضافه کرد : به هر یک از این واحدهای معدنی تا سقف 30 میلیارد ریال تسهیلات با کارمزد 18 درصدی پرداخت می شود .
وی همچنین از پرداخت تسهیلات سرمایه گذاری از طریق صندوق سرمایه گذاری بیمه های معدنی به عنوان دیگر موارد پرداخت تسهیلات به واحدهای معدنی برای تامین سرمایه در گردش اشاره کرد.
برسان گفت : 12 واحد معدنی استان برای دریافت این تسهیلات با کارمزد 9 تا 15 درصدی به این صندوق معرفی شدند .
وی افزود : اخذ پروانه بهره برداری به عنوان وثیقه بانکی به عنوان مزیت دریافت این نوع تسهیلات برای واحدهای معدنی متقاضی به شمار می رود .
از 243 واحد معدنی موجود در مازندران 130 واحد فعال هستند که حدود چهار هزار نفر نیروی کار دراین واحدها مشغول به کار هستند .
معادن استان 820 میلیون تن ذخیره معدنی دارد و سالانه حدود 19 میلیون تن ذخایر معدنی از آنها برداشت می شود .
خبرنگار : فاطمه قنبری قادیکلایی ** انتشاردهنده : محسن حسن نیا
2096/1899

اقتصاد

صنعت

تسهيلات بانكي

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #معدنی #تسهیلات #مازندران #سرمایه #واحدهای #پرداخت #عنوان #گذاری #دریافت #صندوق #برسان #استان #میلیون #درصدی #کارمزد #سامانه #افزود #خبرنگار #تقاضای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : گره گشایی از مشکل 24 واحد معدنی مازندران در سال جاری

*

*


X https://sport45.site/