تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 - ساعت : 16:16

کد مطلب: 40163 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون وزیر ارتباطات مطرح کرد:

تجهیز ۴۲ شهر مازندران به نسل چهارم ارتباطات سیار

مازندشورا: محمودآباد - معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در حال حاضر ۴۲ شهر مازندران به نسل چهارم ارتباطات سیار مجهز شده است.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی براری بعدازظهر پنجشنبه در  جمع خبرنگاران اظهار کرد: در دولت یازدهم بیشتر از هزار میلیارد تومان برای توسعه زیر ساخت های ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران سرمایه گذاری شد.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه در تمام ۵٨ شهر مازندران نسل سوم ارتباطات سیار فعال است، ادامه داد:در حال حاضر در ۴٢ شهر مازندران نسل چهارم ارتباطات سیار فعال است که تا پایان سال جاری در تمام شهر ها فعال سازی خواهد شد.

براری با اشاره به اتصال اینترنت در بیشتر از هزار روستای استان مازندران، بیان کرد:توسعه فیبر نوری در بین شهرهای استان مازندران انجام شد.

وی با بیان اینکه زیر ساخت توسعه اقتصادی استان فراهم شده است، ادامه داد: مهمترین برنامه ما در این استان، اشتغال و توسعه کسب و کار های جدید مبتنی بر آی سی تی است.

براری با اشاره به اینکه امیدواریم با کمک مسئولان استان، اقتصاد دیجیتال را در مازندران رونق دهیم، افزود: ویژگی این مهم علاوه بر اینکه یک سبد درآمدی است بلکه اقتصاد کشاورزی، گردشگری استان را ارتقا می دهد.


منبع : مهر - مازندران

برچسب ها : #استان #مازندران #ارتباطات #اینکه #توسعه #اشاره #براری #ادامه #اقتصاد #چهارم #معاون #اطلاعات #بیشتر #فناوری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تجهیز ۴۲ شهر مازندران به نسل چهارم ارتباطات سیار

*

*


X https://sport45.site/