واژگونی نیسان ، جاده هراز را پرترافیک کرد

تاریخ انتشار : یکشنبه 19 آذر 1396 - ساعت : 18:22

کد مطلب: 40304 چاپ به اشتراگ گذاشتن

واژگونی نیسان ، جاده هراز را پرترافیک کرد

مازندشورا: ساری-ایرنا- واژگونی یک دستگاه خودرو نیسان حوالی ظهر امروز یکشنبه در داخل تونل سد در منطقه پارک جنگلی نارنجستان محور هراز باعث بروز ترافیک در این محور پرتردد شمال کشور شد.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا ، با گذشت حدود 2 ساعت از این حادثه و حمل نیسان به حاشیه جاده از سوی راهداران مستقر در جاده هراز، این محورهمچنان با ترافیک سنگین مواجه است.
رئیس مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران ترافیک سنگین روز جاری در محور هراز را ناشی از واژگونی یک دستگاه نیسان در داخل تونل سد در منطقه پارک جنگلی نارنجستان اعلام کرد.
محسن هاشمی گفت که یکطرفه شدن موقتی این محور از سوی پلیس راه برای کاهش حجم خودروها هم سبب ادامه دار شدن ترافیک در این محور شده است .
وی پیش بینی کرد تا ساعتی دیگر ترافیک سنگین در این محور به دلیل ازدحام خودروها ادامه داشته باشد.
جاده هراز یکی از پرافیک ترین محورهای اصلی مازندران است که در روزهای عادی بیش از 20 هزار دستگاه خودرو در این محور تردد دارند که این تعداد در روزهای تعطیل تا 2 برابر افزایش می یابد.
مازندران 10 هزار و 400 کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که 3 هزار و 600 کیلومتر آن را راه اصلی تشکیل می دهد و در سال حدود 400 میلیون خودرو در این محورها تردد می کنند.
خبرنگار : حسین فلاحتی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
6982/1654

اقتصاد

هراز

ترافيك سنگين

واژگوني نيسان


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #ترافیک #مازندران #نیسان #سنگین #خودرو #کیلومتر #فلاحتی #روزهای #دستگاه #خبرنگار #واژگونی #خودروها #ادامه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : واژگونی نیسان ، جاده هراز را پرترافیک کرد

*

*


X https://sport45.site/