حضور جامعه بسیج ورزشکاران در اردوی جهادی شهید آهنگری میاندورود

تاریخ انتشار : دوشنبه 20 آذر 1396 - ساعت : 18:30

کد مطلب: 40454 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مسؤول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا مازندران اعلام کرد

حضور جامعه بسیج ورزشکاران در اردوی جهادی شهید آهنگری میاندورود

مازندشورا: مسؤول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا مازندران از حضور جامعه بسیج ورزشکاران در اردوی جهادی شهید آهنگری (آهنگر محله ) شهرستان میاندورود خبر داد.

مازندشورا:سید جواد حسینیان امروز در شهرستان ساری، گفت:
هدف از حضور جامعه بسیج ورزشکاران مازندران به مناطق آسیب‌دیده و شرکت در اردوی جهادی کمک و رفع مشکلات و معضلات فرهنگی و اجتماعی در این مناطق است.

وی تصریح کرد: در مازندران 13 منطقه آسیب‌دیده توسط سپاه کربلا مازندران شناسایی شد و براساس وظیفه انسانی و افق سازمان بسیج مستضعفین و پیگیری‌های سپاه کربلا به سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا محول شد.

مسؤول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا مازندران  افزود: تصمیم بر آن شد که با همکاری مجموعه اداره‌کل ورزش و جوانان استان و اداره ورزش و جوانان و سپاه نواحی شهرستان دومین اردوی جهادی به نام شهید علی مهربانیان شهید شاخص ورزش مازندران در سال 1396 همراه اکیپ کامل پزشکی ـ ورزشی شامل( پزشک عمومی، پزشکیار، روانپزشک، دندانپزشک، روانشناس، مشاور خانواده، مربی ورزشی و روحانی) به منطقه آهنگرمحله ( شهید آهنگری ) شهرستان میاندورود اعزام کنیم.

این مسؤول ادامه داد: حضور جامعه بسیج ورزشکاران سپاه کربلا در اردوی جهادی شهید علی مهربانیان در منطقه آسیب‌دیده آهنگرمحله میاندورود با استقبال خوب مردم همراه شد که توانستیم به 100  نفر از ساکنان محروم این منطقه خدمات ارائه دهیم و در همین بخش 50 نفر از بانوان این منطقه هم در کلاس مشاور خانواده و آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد شرکت کردند و در پایان برنامه بازدید میدانی در منازل صورت گرفت و از نزدیک با مشکلات اهالی این منطقه باخبر، که یکسری اقدامات اورژانسی به‌صورت جهادی حین بازدید رفع شد.

حسینیان گفت: این وظیفه ذاتی انسان‌هاست که به همدیگر کمک کنند چه بهتر از اینکه در کنار خودمان به مردم نیازمند و محروم از امکانات و تجهیزات بی‌بهره هستند کمک کرد.

3141/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #کربلا #ورزشکاران #منطقه #جهادی #مازندران #اردوی #مسؤول #شهرستان #آسیب‌دیده #جامعه #میاندورود #مشاور #ورزشی #خانواده #آهنگرمحله #بازدید #محروم #همراه #جوانان #آهنگری #مناطق #مشکلات #اجتماعی #حسینیان #وظیفه #مهربانیان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : حضور جامعه بسیج ورزشکاران در اردوی جهادی شهید آهنگری میاندورود

*

*


X https://sport45.site/