تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49207 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فراهم آوردن امکانات برای تسهیل عبورومرور

مازندشورا: شهردارآنلاین: یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: اهتمام مدیران ترافیکی در تهران باید فراهم آوردن امکانات لازم برای راحتی تردد و تسهیل عبور و مرور در سطح شهر باشد.

مازندشورا:احمد علیرضا بیگی در رابطه با تصمیم شهرداری تهران به منظور در نظر نگرفتن پارکینگ برای نمایشگاه بین المللی کتاب برای کاهش ترافیک بیان کرد: اگر برای نمایشگاه پارکینگ در نظر گرفته نشود، ماشین ها در اطراف نمایشگاه پارک خواهند کرد و معابر و خیابان‌های اطراف را دچار تراکم و مشکل می کنند.

وی در ادامه گفت: با عدم اختصاص پارکینگ به مردم باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای مردم می شویم. اینکه ما مردم را مجبور کنیم که برای عدم مواجه شدن با مشکل پارک ماشین به خیابان نیاورند و از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند، این استدلال غلطی است.

بیگی خاطر نشان کرد: طبیعتا اهتمام مدیران ترافیکی در تهران باید فراهم آوردن امکانات لازم برای تردد راحت و تسهیل عبور و مرور در شهر باشد.

وی در پایان گفت: هر نهاد و سازمانی که برای برگزاری یک نمایشگاه نظیر نمایشگاه کتاب اقدام کند، باید پیش‌بینی های لازم برای محل پارک مراجعه کنندگان شود و اگر این اتفاق نیفتد شاهد اخلال در عبور و مرور خواهیم بود.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #نمایشگاه #پارکینگ #اطراف #ماشین #تهران #آوردن #امکانات #تسهیل #فراهم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : فراهم آوردن امکانات برای تسهیل عبورومرور

*

*


X https://sport45.site/