مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50938 -تاریخ انتشار : سه شنبه 22 خرداد 1397 -ساعت : 16:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بازديد مدیر کل راه و شهرسازی از راه های شرق مازندران

به منظور رفع موانع اجرايی صورت پذيرفت:

بازديد مدیر کل راه و شهرسازی از راه های شرق مازندران

مازندشورا: مدیر کل راه وشهرسازی استان مازندران به اتفاق مدیریت ساخت و توسعه راه‌ها و به منظور رفع موانع اجرايی از برخی محورهای استان بازديد و دستوراتی را در خصوص تسريع در عمليات اجرايی آنان ابلاغ کرد.

مازندشورا: به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان مازندران، عبداله بهادری در اين بازديد ضمن اعلام رضايت نسبی از اجراي عمليات اجرايی پروژه های راهسازی مازندران عنوان كرد: يكي از راهكارهای برون رفت از محروميت و حركت به سوی توسعه پايدار، ايجاد راه دسترسی و مواصلاتی بوده كه الحمدا... در دولت های قبلی و دولت يازدهم عنايت ويژه ای به اين مهم شده است.

بهادری اظهار داشت : با توجه به اينكه محورهای ارتباطی شرق استان در مسير تردد زائرين امام رضا (ع) قرار داشته و همچنين وجود مراكز صنعتی  و بندر امير آباد ضروری است كه توسعه و تعريض آن در اولويت كاری قرار گيرد.

وی ضمن اشاره به محور فرودگاه اظهار داشت : واریانت محور فرودگاه بطول ۷۵۰ متر که تحصیل اراضی مسیر و پرداخت بهای زمین انجام و پیمانکار مشغول اجرای لایه های روسازی در این محور می باشد .

مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران ضمن اشاره به راه دسترسی به شهرک گهرباران یادآور شد : این پروژه با اعتباری به مبلغ ۸.۵  میلیارد ریال بصورت چهارخطه در دو باند رفت و برگشت بصورت مجزا و با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصد در حال انجام است.

همچنین محور نکا  نیروگاه قطعه چهارم از سه راهی زاغمرز تا سه راه نیروگاه پیمانکار در حال تعریض ابنیه فنی و اجرای لایه زیراساس است.

بهادری در این بازدید از محور بهشهر – زاغمرز – بندر امیرآباد و محور حسین آباد – طوسکلا دیدند و از نزدیک در جریان روند اجرائی پروژه قرار گرفتند.

گفتنی است :محور بهشهر – زاغمرز- بندر امیراباد بطول ۸ کیلومتر و با اعتباری معادل ۸۵ میلیارد ریال بصورت لایه روسازی بتنی با پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصد در حال انجام می باشد . همچنین محور حسین آباد – طوسکلا بطول ۱۰.۵ کیلومتر در طرفین و بعرض ۳.۵ متر با پیشرفت فیزیکی در  حال انجام بوده که به منظور تسریع در اتمام عملیات دستور لازم صادر شده است.

در این بازدید نظری، مدیر ساخت و توسعه راههای اداره کل ، مدیریت املاک و حقوقی اداره کل و برخی از مسولین شهرستانی حضور داشتند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بازديد مدیر کل راه و -

نظر شما در مورد : بازديد مدیر کل راه و شهرسازی از راه های شرق مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*