از یک کاندیدای بانو حمایت خواهم کرد/ آرای سیاسی تعیین کننده خواهد بود

تاریخ انتشار : سه شنبه 29 فروردین 1396 - ساعت : 20:10

کد مطلب: 20460 چاپ به اشتراگ گذاشتن

حسین برزگر ولیک‌چالی با حضور در دفتر مازندشورا:

از یک کاندیدای بانو حمایت خواهم کرد/ آرای سیاسی تعیین کننده خواهد بود

اختصاصی مازندشورا: اگر چه بایستی اذعان کرد که فضای عمومی و غالب در شهر ساری به دلیل شکل گیری دو قطبی موافقان و منتقدان شهردار، رنگ و بوی جدیدتری را به خود گرفته است. اتفاقات سفر یک روزه رئیس جمهور و جشن تپش و حواشی بوجود آمده را می‌توان در این راستا قابل بحث و تحلیل دانست

اختصاصی مازندشورا: حسین برزگر ولیک‌چالی از فعالان سیاسی اصلاح طلب استان مازندران است که سال‌ها در عرصه دانشگاه مشغول به فعالیت است. وی در حال حاضر دانشجوی دکتری جامعه شناسی در مرحله تدوین رسانه است. برزگر همچنین از روزنامه‌نگاران باسابقه مازندران است و در حال حاضر مشاور اطلاع رسانی دولت در استان مازندران و عضو شورای اصلاح طلبان شهرستان ساری است.

حسین برزگر که از کاندیدای شاخص منطقه دودانگه ساری است در دوره قبل نیز کاندیدای شورای اسلامی ساری بود ولی در این دوره در جهت حفظ وحدت اصلاح طلبان از کاندیداتوری شورای اسلامی انصراف داد. متن مصاحبه مازندشورا با وی را در ادامه می‌خوانید:

 

حسین برزگر ولیک‌چالی استاد دانشگاه با حضور در دفتر مازندشورا گفت: انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ساری متاثر از فضای سیاسی حاکم بر انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود و با توجه به مشارکت فعال دو جریان سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا و معرفی نامزدهای واحد برای انتخابات آتی، بخش قابل توجهی از آرای طبقه متوسط و بالا در انتخابات پیش رو به گزینه‌های معرفی شده در فهرست لیست‌های جداگانه خواهد شد و از این رو می‌توان گفت که آرای سیاسی در این دوره در انتخابات شورای شهر تاثیرات بیشتری در مقایسه با دوره‌های گذشته خواهد داشت.

وی تصریح کرد: اگر چه بایستی اذعان کرد که فضای عمومی و غالب در شهر ساری به دلیل شکل گیری دو قطبی موافقان و منتقدان شهردار، رنگ و بوی جدیدتری را به خود گرفته است. اتفاقات سفر یک روزه رئیس جمهور و جشن تپش و حواشی بوجود آمده را می‌توان در این راستا قابل بحث و تحلیل دانست.

برزگر افزود: البته باید منتظر ماند که از شورای فعلی چه کسانی در فهرست نهایی تایید شدگان قرار می‌گیرند و از کاندیداهای جدید نیز چه تعدداد از فیلتر عبور می‌کنند. با این حال رقابت عمده بین دو جریان حامیان شهردار و منتقدان شهردار است که در کنار آن آرای قومی و قبیله‌ای، صنفی نیز به تقویت و پیروزی این دو جریان عمده کمک شایانی خواهد کرد.

این فعال سیاسی گفت: به قطعیت نمی‌توان گفت که در حال حاضر اکثریت شورا را کدام جریان تصاحب خواهد کرد. در صورت رقابتی شدن انتخابات آتی ریاست جمهوری و فعال شدن آرای خاموش و خاکستری می‌توان گفت که لیست منسوب به اصلاح طلبان اکثریت شورا را از آن خود خواهد کرد.

این کاندیدای انصرافی شورای اسلامی شهر ساری افزود: انصراف بنده در جهت تقویت و حمایت از لیست اصلاح طلبان بود.

وی در انتها افزود: قطع یقین از شهروندان ساروی و به خصوص زنان و دختران می‌خواهیم که حتما در این دوره به یک کاندیدای بانو رای بدهند.

نویسنده :

برچسب ها : #حسین برزگر #تپش #اصلاح طلبان #لیست سیاسی #انتخابات ساری #ریاست جمهوری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : از یک کاندیدای بانو حمایت خواهم کرد/ آرای سیاسی تعیین کننده خواهد بود

*

*


X https://sport45.site/