پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 12 آذر

تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396 - ساعت : 00:11

کد مطلب: 39759 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 12 آذر

مازندشورا: تعادل‌بخشی استراتژیکی بیلان آبی دریای خزر، اعزام 49 ناوگروه نداجا به آب‌های آزاد برای مقابله با دزدان دریایی، دوری یک ماهه قهرمان کشتی المپیک بدلیل مصدومیت از ناحیه گردن و احساس مسؤولیت گامی درست در راه توانمندسازی معلولان جزء پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران طی روز گذشته بوده است.

مازندشورا: مازندران طی 24 ساعت گذشته به شرح زیر است که مخاطبان این رسانه می‌توانند با کلیک بر روی تیتر خبر مورد نظر از جزئیات آن مطلع شوند.


تعادل‌بخشی استراتژیکی بیلان آبی دریای خزر
رئیس گروه پژوهشی مدیریت محیط زیست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گف: تعامل سازنده کشورهای حاشیه‌ای دریای خزر برای تعادل‌بخشی به سطح تراز دریای خزر به‌منظور جلوگیری از خسارات هنگفت اکولوژیکی و زیست‌محیطی با رعایت ظرفیت حفاظت از زیرساخت‌های اقتصادی و اجتماعی بسیار مهم و سرنوشت‌ساز است‌.


اعزام 49 ناوگروه نداجا به آب‌های آزاد برای مقابله با دزدان دریایی/اسکورت 4 هزار کشتی توسط نداجا
معاون هماهنگ‌کننده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: در حال حاضر برای مقابله با پدیده شوم دزدی دریایی 49 ناوگروه نداجا به دریاهای آزاد اعزام شدند.


دوری یک ماهه قهرمان کشتی المپیک بدلیل مصدومیت از ناحیه گردن
رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی گفت: حسن یزدانی بدلیل مصدومیت جزیی از ناحیه گردن نیاز به یک ماه فیزیوتراپی دارد.


زمینه حمایت از تولیدکنندگان و پژوهشگران در کشور فراهم شود
پدر شهید احمدی‌روشن با بیان اینکه زمینه حمایت از تولیدکنندگان و پژوهشگران در کشور فراهم شود، گفت: استقلال کشور از جایی شروع می‌شود که در تامین نیازها خودکفا باشیم.


احساس مسؤولیت گامی درست در راه توانمندسازی معلولان
سوم دسامبر به روز جهانی معلولان نامگذاری شده‌است. روزی برای توجه به انسان‌هایی که در کنارمان نفس می‌کشند و با قلب‌های بزرگ خود، آرام‌تر گام برمی‌دارند، افرادی که دل‌های عاری از کینه دارند. افرادی که گرچه با کمبودهای فراوانی برای زیستن روبه‌رو هستند اما توانایی‌هایی در درون خود دارند که با کمی حمایت می‌توانند آنان را شکوفا کنند.


پاشازاده: نساجی را لیگ برتری بدانید/مقابل فجر سپاسی 7 الی 8 گل نزدیم
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: در چند بازی از داوری بازی متضرر شدیم ولی سعی کردیم موضع‌گیری نکنیم چون می‌دانیم داور هم ممکن است اشتباه کند اما سؤالی که برای ما به وجود می‌آید این است که چرا فقط این اشتباهات مروبط به نساجی مازندران است.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #نداجا #حمایت #نساجی #دریای #دریایی #خبرگزاری #پژوهشگران #تولیدکنندگان #فراهم #معلولان #اخبار #دارند #افرادی #زمینه #ناحیه #می‌توانند #ناوگروه #اعزام #مقابله #پربازدیدترین #مصدومیت #بدلیل #تعادل‌بخشی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 12 آذر

*

*


X https://sport45.site/