رسانه‌های غربی در برابر کشتار مردم مظلوم فلسطین خیانت می‌کنند

تاریخ انتشار : یکشنبه 19 آذر 1396 - ساعت : 00:50

کد مطلب: 40257 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه نكا :

رسانه‌های غربی در برابر کشتار مردم مظلوم فلسطین خیانت می‌کنند

مازندشورا: فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه نكا گفت: رسانه‌های غربی در مقطعی از زمان آنفولانزای مرغی را تیتر اول خود قرار می‌دهند اما در برابر کشتار مردم بی‌دفاع و مظلوم فلسطین، یمن، سوریه و عراق سکوت اختیار کرده و به راحتی خیانت می‌کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نکا، سیدابراهیم شریفی، شنبه‌شب در همایش رسانه و استکبار در سالن همایش‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا اظهار کرد: با توجه به اینکه امروزه دنیای استکبار، رسانه‌های مختلفی را در اختیار دارد، تلاش برای توجه به رسانه انقلابی و بیان حقیقت از مسائل مهمی است که باید مورد توجه باشد.

وی افزود: اثربخشی رسانه‌ها امروزه کاملا محسوس و عینی است و رسانه‌ها نقش مهم و تأثیرگذار بر زندگی آحاد جامعه برعهده دارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نکا با بیان اینکه شاید در برخی از رسانه‌ها مسائل مربوط به جوامع اسلامی و ایرانی مغفول مانده است، یادآور شد: باید تلاش شود تا سکان‌داری رسانه انقلابی و اسلامی را در اختیار گرفته و تلاش برای همه‌گیر کردن چنین رسانه‌ای در دستور کار باشد.

این مسؤول ادامه داد: استکبار و دشمنان اسلام با استفاده از رسانه‌های مختلفی که در اختیار دارند، برنامه‌هایی را که به نظر خودشان مفید است را به خورد افراد می‌دهند و برخی رسانه‌های اسلامی همچون رسانه‌های عربی، عنان بسته در اختیار آنان هستند.

شریفی گفت: رسانه‌های غربی به واسطه آنچه از رسانه در اختیار دارند در برخی از موارد متحد شده و با همه توان وارد می‌شوند و در برخی از موارد هم کاملا سکوت کرده و خیانت می‌کنند.

وی اظهار کرد: رسانه‌های غربی در مقطعی از زمان آنفولانزای مرغی را تیتر اول خود قرار می‌دهند اما در برابر کشتار مردم بی‌دفاع و مظلوم فلسطین، یمن، سوریه و عراق سکوت اختیار کرده و به راحتی خیانت می‌کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نکا افزود: رسانه‌های غربی تبحر خاصی در وارونه جلوه دادن حقیقت و واقعیت دارند و تلاش دارند تا جریان‌های مختلف فکری جهان را تغییر دهند که باید در برابر چنین عقیده و فکری بایستیم.

این مسؤول یادآور شد: در چنین مواقعی که همه رسانه‌های غربی متحد شده و علیه اسلام و انقلاب وارد میدان شده‌اند؛ باید رسانه‌های غربی متحد و هم‌صدا شده و رسانه اسلامی وارد میدان شود.

شریفی افزود: نظام سلطه، سرمایه‌داران صهیونیست و رژیم اشتغال‌‍‌گر و کودک‌کش رژیم صهیونیستی با استفاده از پول، زر و زور با تمام ابزار علیه انسانیت، تغییر رفتار و اعمال مردم وارد میدان شده است و نباید از این مسائل به راحتی و سطحی بگذریم.

وی گفت: رسانه در چنین شرایطی باید نقش خود را به خوبی ایفا کنند و در تبیین مسائل روز تلاش کرده و ذائقه مردم را به سمت معیارهای اصلی اسلام و انقلاب سوق دهند و به جوامع بشری کمک کرده و آنان را از منجلاب و فساد، نجات دهند.

*رسانه‌ها باید تأثیرگذار و مؤثر باشند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا نیز با مثبت ارزیابی کردن این همایش اظهار کرد: رسانه‌ها باید تأثیرگذار و مؤثر باشند و در این بخش تلاش شود تا توجه به آموزش بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

مهدی روحی افزود: هر چه رسانه از سواد و آگاهی بیشتری برخوردار باشد از وضعیت بهتری برخوردار است که باید در این بخش هم با توجه به آموزش و کلاس‌های مورد نیاز تلاش شود.

وی گفت: دشمن تلاش برای تأثیرگذاری بر افکار و عقاید را در دستور کار دارد و در این بخش باید بدانیم هدف از جنگ رسانه‌ای، تأثیرگذاری بر عقاید مردم است که باید به درستی در برابر چنین اندیشه‌ای وارد میدان شد.

86002/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #رسانه‌های #رسانه #اسلامی #اختیار #دارند #رسانه‌ها #میدان #افزود #مسائل #برابر #فرمانده #شریفی #تأثیرگذار #مقاومت #خیانت #اظهار #اسلام #استکبار #موارد #می‌دهند #استفاده #مسؤول #دستور #انقلاب #برخوردار #تأثیرگذاری #عقاید #آموزش #باشند #تغییر #رسانه‌ای #راحتی #همایش #امروزه #مختلفی #اینکه #ارشاد #اداره #فرهنگ #فلسطین #انقلابی #ناحیه #جوامع #کاملا #کشتار #حقیقت #مظلوم #یادآور

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رسانه‌های غربی در برابر کشتار مردم مظلوم فلسطین خیانت می‌کنند

*

*


X https://sport45.site/