تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 فروردین 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 48229 چاپ به اشتراگ گذاشتن

حسن رسولی:

هنوز 90 درصد بدهی های شهرداری مربوط به قبل از سال 95 پرداخت نشده است

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر با اشاره به پرداخت 6 هزار میلیاردی بدهی شهرداری به پیمانکاران گفت: این رقم مربوط به حدود 10 درصد طلبکاران تا پایان سال 94 است در صورتی که بیش از 90 درصد طلبکاران پیش از این تاریخ هنوز باقی مانده اند.

مازندشورا:حسن رسولی عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر با اشاره پرداخت 6هزار میلیارد تومان از بدهی شهرداری به پیمانکاران به شهردارآنلاین گفت: این  رقم مربوط به  پیمانکاران  طرف قرارداد شهرداری در حوزه های خدماتی و عمرانی تنها تا پایان اسفند 94 است. 

او با بیان اینکه پرداخت بدهی به پیمانکارانی بوده است که حداکثر مطالباتشان تا 500 میلیارد تومان بوده است،گفت: باید توجه کرد که این تعداد مربوط به حدود ده درصد طلبکاران تا پایان سال 94 است در صورتی که بیش از 90 درصد این طلبکاران پیش از این تاریخ هنوز باقی مانده اند.

عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: ما تلاش کرده ایم تا سقف بدهی های شهرداری را کوتاه کنیم اما در هر صورت ما به جز طلبکاران پیش از 94 با طلبکاران سال ها ی95 و 96 هم مواجه هستیم.

رسولی در پاسخ به این سوال که قدیمی ترین طلب ها مربوط به چه تاریخی می شود ،گفت: اطلاع دقیقی از این موضوع ندارم اما 90 درصدطلبهای 3 سال پیش هنوز پرداخت نشده است.

گفتنی است، محمدعلی نجفی شهردار تهران در مراسم افتتاح 20 پروژه عمرانی در منطقه 8 پایتخت گفت:توانستیم 6 هزار میلیارد تومان بدهی شهرداری به بانک ها و پیمانکاران را پرداخت کنیم، بخشی از این بدهی ها سه تا پنج سال از عمرشان می گذشت.

همچنین باتوجه به پرداخت 6 هزار میلیارد از بدهی 52 هزار میلیاردی مدیریت شهری سابق، شهرداری باید در ادامه به فکر چگونگی پرداخت 46 هزار میلیارد باقی مانده باشد. 

 


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #پرداخت #شهرداری #میلیارد #مربوط #طلبکاران #نکا #رسولی #تومان #تهران #شورای شهر #شورا #پیمانکاران #شورای #عمرانی #پایان #مانده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : هنوز 90 درصد بدهی های شهرداری مربوط به قبل از سال 95 پرداخت نشده است

*

*


X https://sport45.site/