جابجایی بیش از یک میلیون تن کالا از نهاوند به مناطق مختلف کشور

تاریخ انتشار : سه شنبه 28 فروردین 1397 - ساعت : 13:45

کد مطلب: 48528 چاپ به اشتراگ گذاشتن

از سوی ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای انجام شد:

جابجایی بیش از یک میلیون تن کالا از نهاوند به مناطق مختلف کشور

مازندشورا: رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان نهاوند گفت: یک میلیون و هشتصد هزار تن انواع محمولات پارسال از شهرستان نهاوند به سایر مناطق مختلف کشور ارسال شده است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان، محمدموسی مؤمنی رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان نهاوند در گفتگویی اظهار کرد: از این میزان یک میلیون تن انواع محمولات کارخانه سیمان و بقیه محصولات کشاورزی شامل چغندرقند، گندم، ذرت و تره‌بار بوده است.

مؤمنی، کنترل و نظارت بر عملکرد ناوگان حمل‌ونقل کالا و جلوگیری از فرار بار با همکاری پلیس‌راه نهاوند را از جمله اقدامات انجام شده در حوزه بار عنوان کرد و گفت: در همین راستا همچنین برگ جریمه اضافه تناژ برای رانندگان متخلف صادر شد.

وی، استقرار ۸ کانکس در محل پارکینگ کارخانه سیمان به‌منظور استقرار شرکت‌های حمل‌ونقل فعال در حوزه حمل سیمان برای ارائه خدمات مطلوب به رانندگان را از جمله اقدامات انجام شده در سال گذشته عنوان کرد و افزود: نصب یک عدد دوربین پلاک خوان نیز برای ثبت ورود کامیون‌ها به داخل پارکینگ کارخانه سیمان و صدور برگ نوبت به شکل مکانیزه به منظور افزایش سطح خدمات به رانندگان و کاهش تنش از دیگر اقدامات در حوزه کالا بوده است.

رئیس راهداری نهاوند در ادامه از جابجایی ۲۵۷ هزار و ۵۵۶ نفر مسافر در سال ۹۶ در این شهرستان خبر داد و گفت: پارسال همچنین ۳۶ هزار و ۳۹۵ سفر توسط ناوگان حمل‌ونقل عمومی این شهرستان انجام شد.

مؤمنی ادامه داد: همچنین پارسال به منظور افزایش سطح خدمات به مسافران، سن ناوگان اتوبوسی با ورود ۱۰ دستگاه اتوبوس مدل سال ۹۶ با امکانات بسیار مناسب کاهش یافت.

وی، نظارت بر عملکرد مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین و نظارت بر عملکرد مجتمع‌های خدماتی- رفاهی واقع در محورهای مواصلاتی شهرستان نهاوند به‌منظور ارائه خدمات مطلوب به مسافران و رانندگان را از جمله برنامه‌های اجرایی این اداره در حوزه کالا و مسافر بیان کرد.

گفتنی است، در شهرستان نهاوند ۱۷ شرکت حمل‌ونقل شامل ۲ شرکت اتوبوسی، یک شرکت مینی‌بوسی، یک شرکت سواری عمومی و ۱۳ شرکت حمل‌ونقل کالا مشغول به فعالیت است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #حمل‌ونقل #نهاوند #شهرستان #ناوگان #رانندگان #سیمان #خدمات #نظارت #همچنین #عملکرد #اقدامات #جاده‌ای #عمومی #اداره #کارخانه #منظور #مطلوب #افزایش #پارسال #اتوبوسی #مسافران #مسافر #ادامه #به‌منظور #عنوان #راهداری #مؤمنی #میلیون #جابجایی #پارکینگ #استقرار #ارائه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جابجایی بیش از یک میلیون تن کالا از نهاوند به مناطق مختلف کشور

*

*