مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48528 -تاریخ انتشار : سه شنبه 28 فروردین 1397 -ساعت : 13:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جابجایی بیش از یک میلیون تن کالا از نهاوند به مناطق مختلف کشور

از سوی ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای انجام شد:

جابجایی بیش از یک میلیون تن کالا از نهاوند به مناطق مختلف کشور

مازندشورا: رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان نهاوند گفت: یک میلیون و هشتصد هزار تن انواع محمولات پارسال از شهرستان نهاوند به سایر مناطق مختلف کشور ارسال شده است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان، محمدموسی مؤمنی رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان نهاوند در گفتگویی اظهار کرد: از این میزان یک میلیون تن انواع محمولات کارخانه سیمان و بقیه محصولات کشاورزی شامل چغندرقند، گندم، ذرت و تره‌بار بوده است.

مؤمنی، کنترل و نظارت بر عملکرد ناوگان حمل‌ونقل کالا و جلوگیری از فرار بار با همکاری پلیس‌راه نهاوند را از جمله اقدامات انجام شده در حوزه بار عنوان کرد و گفت: در همین راستا همچنین برگ جریمه اضافه تناژ برای رانندگان متخلف صادر شد.

وی، استقرار ۸ کانکس در محل پارکینگ کارخانه سیمان به‌منظور استقرار شرکت‌های حمل‌ونقل فعال در حوزه حمل سیمان برای ارائه خدمات مطلوب به رانندگان را از جمله اقدامات انجام شده در سال گذشته عنوان کرد و افزود: نصب یک عدد دوربین پلاک خوان نیز برای ثبت ورود کامیون‌ها به داخل پارکینگ کارخانه سیمان و صدور برگ نوبت به شکل مکانیزه به منظور افزایش سطح خدمات به رانندگان و کاهش تنش از دیگر اقدامات در حوزه کالا بوده است.

رئیس راهداری نهاوند در ادامه از جابجایی ۲۵۷ هزار و ۵۵۶ نفر مسافر در سال ۹۶ در این شهرستان خبر داد و گفت: پارسال همچنین ۳۶ هزار و ۳۹۵ سفر توسط ناوگان حمل‌ونقل عمومی این شهرستان انجام شد.

مؤمنی ادامه داد: همچنین پارسال به منظور افزایش سطح خدمات به مسافران، سن ناوگان اتوبوسی با ورود ۱۰ دستگاه اتوبوس مدل سال ۹۶ با امکانات بسیار مناسب کاهش یافت.

وی، نظارت بر عملکرد مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین و نظارت بر عملکرد مجتمع‌های خدماتی- رفاهی واقع در محورهای مواصلاتی شهرستان نهاوند به‌منظور ارائه خدمات مطلوب به مسافران و رانندگان را از جمله برنامه‌های اجرایی این اداره در حوزه کالا و مسافر بیان کرد.

گفتنی است، در شهرستان نهاوند ۱۷ شرکت حمل‌ونقل شامل ۲ شرکت اتوبوسی، یک شرکت مینی‌بوسی، یک شرکت سواری عمومی و ۱۳ شرکت حمل‌ونقل کالا مشغول به فعالیت است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حمل‌ونقل - نهاوند - شهرستان - ناوگان - رانندگان - سیمان - خدمات - نظارت - همچنین - عملکرد - اقدامات - جاده‌ای - عمومی - اداره - کارخانه - منظور - مطلوب - افزایش - پارسال - اتوبوسی - مسافران - مسافر - ادامه - به‌منظور - عنوان - راهداری - مؤمنی - میلیون - جابجایی - پارکینگ - استقرار - ارائه -

مطالب مرتبط با : جابجایی بیش از یک میلیون تن کالا از نهاوند به مناطق مختلف کشور
نظر شما در مورد : جابجایی بیش از یک میلیون تن کالا از نهاوند به مناطق مختلف کشور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*