۵۱ درس موفقیت از سرمایه‌گذاران املاک و مستغلات کانادا

تاریخ انتشار : شنبه 19 خرداد 1397 - ساعت : 07:50

کد مطلب: 50844 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معرفی کتاب؛

۵۱ درس موفقیت از سرمایه‌گذاران املاک و مستغلات کانادا

مازندشورا: کتاب «۵۱ درس موفقیت از سرمایه‌گذاران املاک و مستغلات کانادا» ترجمه دکتر مهدی روانشادنیا دانشیار واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی روانه بازار نشر شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، کتاب «۵۱ درس موفقیت از سرمایه‌گذاران املاک و مستغلات کانادا» حاوی تجارب واقعی ارزنده در حوزه سرمایه‌گذاری مسکن است که در قالب چهار فصل با موضوعات غلبه بر موقعیت‌های دشوار و بد اقبالی‌های شخصی، تمرکز بر روی خانواده و دوستان، خارج شدن سریع از پرتگاه و پیروی از سیستم‌های اثبات شده به بررسی تجارب واقعی بازار مسکن و راهکارهای اجرایی برای خانواده‌های معمولی و سرمایه‌گذاران بزرگ و کوچک بازار مسکن می‌پردازد.

این کتاب شامل آموزه‌هایی برای سرمایه‌گذاری در بخش مسکن اعم از ایجاد شبکه‌های سرمایه‌گذاری، تمرین سیستم‌های ملک‌داری و چگونه اداره کردن مستأجران است که با ارائه فرایندهای سرمایه‌گذاری هدفمند و سیستمی در سرمایه‌گذاری‌های خرد و کلان، برای مشاوران املاک، سرمایه‌گذاران تخصصی و آحاد جامعه قابل استفاده است.

ارائه مطالب کتاب «۵۱ درس موفقیت از سرمایه‌گذاران املاک و مستغلات کانادا» با نثر ساده و روان، نه تنها آن را برای عموم مردم قابل استفاده کرده است. بلکه به عنوان یک مرجع راهنما برای فعالان بازار مسکن قابل بهره‌برداری است.

این کتاب توسط انتشارات فدک ایساتیس منتشر شده است. پیش از این نیز کتاب «ثروت‌آفرینی با املاک و مستغلات» ترجمه دکتر مهدی روانشادنیا توسط نشر سیمای دانش منتشر شده بود.

دکتر روانشادنیا دانشیار دانشکده عمران، معماری و هنر واحد علوم و تحقیقات و رئیس این دانشکده و عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #املاک #سرمایه‌گذاران #مستغلات #سرمایه‌گذاری #کانادا #موفقیت #بازار #منتشر #روانشادنیا #دانشکده #استفاده #ارائه #سیستم‌های #تجارب #واقعی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ۵۱ درس موفقیت از سرمایه‌گذاران املاک و مستغلات کانادا

*

*


X https://sport45.site/